Skip to content Skip to footer

İhtiyaç Kredisi Almak

İhtiyaç Kredisi Almak

İhtiyaç Kredisi Almak için Şartlar Nelerdir?

Bitmek tükenmek bilmeyen ihtiyaçlar günlük hayatımızda maddi olarak çoğu zaman bizleri zorlamaya başlar ve hemen yakın çevreden borç arayışına gireriz. Fakat çoğu zaman da yakınların yetersiz kalabileceği bir paraya ihtiyaç duyarız. Böyle zor durumlarda ise bankaların taksitli yada taksitsiz sunduğu bireysel kredi kapsamında verdiği ihtiyaç kredisine  başvuru yaparız. İhtiyaç kredisi genellikle acil durumlarda çoğu kişinin başvurduğu kurtarıcı sayılabilecek bir kredi seçeneğidir.

Özellikle son yıllarda kredi türleri arasında en çok tercih edilen ve başvurusu yapılan kredi türü olarak ihtiyaç kredisi gösterilmektedir. Bu krediler kısa vadeli olup teminat gösterilmeden çekilebilen  bireysel krediler kapsamında yer almaktadır.

 

İhtiyaç Kredi Başvuru Aşamasında Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Her kredi başvurusu aşaması kişilerde strese ve tereddüt e yol açar. Ne kadar faiz öderim? Bana kredi verirler mi? Kredi için gerekli belgeler neler? Krediyi kaç ay da öderim? Gibi sorularla endişe etmenize gerek kalmayacak çünkü  uzmanlar kredi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. İşinde uzman kadromuz tüm bankalarla iletişimde olup size en uygun faizli ihtiyaç kedisini çıkartabilmektedir. Ayrıca gerekli formalite işlemlerinizi de uzmanlarımız çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

 

Sizlerin tek yapması gereken bizlere başvuru yapıp ne kadar ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizi belirtmek olacaktır. Eğer herhangi bir yasal probleminiz yok ise uzmanlarımız kısa sürede size geri dönüş yapıp en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini açık ve net bir şekilde sizlere sunacaktır.

İşin de uzman kadromuz ile yıllardır ihtiyaç kredisinin yanı sıra diğer tüm kredi  imkanları ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çevreniz den alamadığınız desteği uzmanlar kredi olarak sizlere biz vermekteyiz.

Merhaba Sevgili Ziyaretçi. Birden fazla bankaya borcun var !!  Kapatmayı düşünüyorsun. Peki bu konuda Profesyonel destek almak ister misin?

O halde vakit kaybetmeden Borç kapatma kredisi yazımıza göz atmalısın.

İyi bir tatil yapmak istiyor fakat yeterli bütçeniz olmadığı için erteliyor iseniz, yada istediğiniz ürün pahalı alamıyor iseniz, çekinmeden ve gecikmeden hemen bizlere başvuru yapabilirsiniz. Uzmanlar kredi olarak size en uygun ihtiyaç kredisini çıkartıyoruz.

Size özel çözüm seçenekleri ile tüm güncel faiz oranlarını uzman kadromuz anlık olarak takibini yapmaktadır.

ihtiyaç kredisi için gerekli belgeleri hazırlayıp bize gelin ve alamayacağınız krediyi sizlere alalım.

Uzmanlar kredi olarak hiçbir banka ile anlaşmamız yoktur tek anlaşmamız sizlerle olan anlaşmamızdır. Yani hangi banka uygun kredi veriyor ise biz o banka ile iletişime geçip sizlere avantajlı olacak şekilde ihtiyaç kredisini çıkartmaktayız.

İhtiyaç kredisi için şartlar nelerdir?

 • 18 yaşından büyük yani reşit olunmalı
 • Kredi notunuzun düşük olmaması gerekir. Faturalarınızın ve diğer ödemelerinizin düzenli olması her türlü kredi çekiminde oldukça önem arz etmektedir.
 • Daha önce kredi çektiyseniz kredi çektiğiniz banka tarafından takibe düşmemeniz kredi çekme şartlarında önemlidir.
 • Her banka olmasa da bazı bankalar kredi çekimin de kefil istemektedir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

 • Nüfus cüzdanı veya ehliyet
 • Maaş bordrosu veya emekli ise emekli maaş dökümü
 • İkametgah veya krediye başvuracak kişinin adına kayıtlı son 3 aya ait fatura
 • Serbest meslek çalışanları için vergi levhası veya oda kayıt belgesi

Neden Uzmanlar Kredi?

 • İşinde uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Kafanıza takılan kredi ile alakalı tüm sorularınızı açık ve net bir şekilde cevaplayıp çözüme kavuşturmak temel prensiplerimizdendir
 • Kredi işlemlerinde tüm bankalarla iletişime geçip sizlere en uygun ve avantajlı kredi seçeneklerini bulup sunmaktayız.
 • Çekemeyeceğinizi düşündüğünüz kredilerde uzmanlar kredi olarak sizlere yardımcı olmaktayız
 • Kaliteli ve güvenilir bir adres arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.
 • Hemen ihtiyaç kredisine başvurmak için tıklayın!

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

9 Comments

 • efkan altay
  Posted 26/05/2019 at 11:15

  ihtiyaç kredisi hakkinda güzel bir yazı olmuş oldukça bilgilendirici teşekkür ederiz. bireysel kredilerin bankalar tarafından artık daha az verildiğini duymuştum. acaba bir kredi danışmanlık kurumu cevaplar mısınız, en uygun krediyi bu zamanda nasıl alabilirim?

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 08/06/2019 at 17:48

   Merhaba; Öncelikle Teşekkür Ederiz.
   Bu konuda yine yol gösterici makaleler yayımladık. web sitemizde en uygun kredi nasıl alırım ile ilgili bir çok makale var.
   İnceleyebilir yahut ana sayfa üzerinden Uzmanlar Kredi’ye Başvuru formu gönderebilirsiniz.
   Tekrar Teşekkürler.

 • nedim
  Posted 19/11/2019 at 18:57

  bireysel kredi faiz oranları nekadar ve benim başka bankalara borçlarım var faiz oranları cazipse hepsini kapatıp sizden çekebilirim

 • Ahmet
  Posted 20/01/2020 at 13:09

  Efendim ben öğrenciyim bana 2.000 TL ihtiyaç kredisi lazım maddi durumumuz sıkıntılı oldugu için üniversite okuyorum öğrenim için şuan biraz paraya ihtiyacım var bana çıkarmı kredi ve çıkarsa kaç ay ödemeli çıkar

 • Arzu
  Posted 29/01/2020 at 18:19

  Evhanımıyım kredi çekmek istiyorum mümkün mü

 • Murat öz.
  Posted 04/04/2020 at 14:42

  çok sagolun kredi işimi çözdüğünüz için.tsekkurler

 • enes
  Posted 29/04/2020 at 14:32

  3 aylık ssk var hıc kredı ve kredı kart kullanmamdım bana kredı cıkarmı

 • Nilay furtuna
  Posted 19/08/2020 at 16:53

  Kredi kartlarımı kapatmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim kredim var bi bankadan acaba çıkabilir mi ?

Yorum Yap

0.0/5