Skip to content Skip to footer

Hazır Kredi En uygun ihtiyaç kredisinin en uygun faizle hangi bankadan alınacağına dair bilgi veren Kredi Danışmanlığı, faiz oranlarının yükseldiği ve kredi almanın zorlaştığı günümüzde tüketicilerin imdadına yetişiyor. Yaşam şartlarının giderek zorlaşması acil nakit ihtiyaçlarını gündeme getirdiğinden Uzman Kredi Danışmanları onaylanmış kredi ile tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamalarını sağlıyor. Onaylı kredi nedir, nasıl başvurulur, hangi durumlarda ve ne kadar alınır tüm bu sorulara cevap vererek konuya açıklık getirelim

Ön Onaylı Kredi Nedir?

Hazır Kredi Sms, interent, atm veya web sitelerinden yapılan bir kredi talebi olup hemen krediye ihtiyacı olanların tercihidir. Ön onaylı kredi ile yapılan başvurularda bankalar tüketicinin öncelikle kredi notunu inceler. Kredi notu iyi olan ve herhangi bir takipte olmayan tüketicilere hemen geri dönüş yapılır. Banka dönüşü olumlu ise kredinin hemen banka şubesinden alınabileceğine dair başvuru sahibine mesaj gönderilir. Bankanın gönderdiği bu mesaj aslında kredinin hazır olduğunu değil, talep edilen kredi miktarı için herhangi bir sorun olmadığını gösterir. Kredi için gerekli olan belgeler tamamlanıp bankaya teslim edildikten sonra tutar teslim alınır. 
 Onaylı Kredi Miktarı

Hazır kredi miktarı yüksek meblağlar değildir. Onaylı kredi ev veya araba kredisi gibi büyük miktarlar değil, anlık nakit sıkıntısını gideren küçük miktarlarda ihtiyaç kredileridir. Başvuru yapılan banka şubesinden verilmekte olup yine banka tarafından tüketiciye bir ödeme planı hazırlanır. Onaylı kredi başvurusu için kredi başvuru formunu doldurabilir, talep ettiğiniz kredi tutarı ve diğer bilgileri doldurarak en kısa sürede ihtiyacınız olan krediyi alabilirsiniz.

 Cep Telefonundan Kredi Başvurusu

Hazır Kredi Son dönemlerde bankaların tüketicilere sunduğu en büyük kolaylıklardan biri de cep telefonundan yapılan kredi başvurularıdır. Kredi cebinizde olarak tanımlanan bu kredi başvurusu cep telefonlarından sms yolu ile yapılmakta olup birkaç dakika içinde başvuru sahibine kullanabileceği kredi miktarı hakkında yine sms yolu ile bilgi verilir. Bundan sonra yapılması gereken şey en yakın banka şubesine gitmek ve kredi başvurusunu yapmaktır. Ön onay verildiği için sonraki süreç hızlı gelişecektir. Hemen Kredi Başvuru Formunu doldurarak kredi başvuru sonucu öğrenebilir, nakit ihtiyaçlarınızı en kısa sürede en uygun faiz ve vadelerle giderebilirsiniz.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5