Skip to content Skip to footer

Girişimcilik Kredisi

Girişimcilik Kredisi Kendi işini kurmak isteyenlerin başvurdukları kredi türüdür girişimcilik kredisi. Bir çok banka girişimcilerin yeni iş kurabilmeleri ve ekonomik hayata katılımlarını desteklemek amacıyla girişimcilik kredisi ürününü geliştirmiştir.

Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Halkbank Girişimcilik Kredisi İle Yeni İş Fikirleri Hayat Buluyor

Halkbank, farklı alanlarda iş fikirlerine sahip ve farklı deneyimlere sahip olan girişimcilere özel kredi imkanları sunmaktadır. Halkbank’ın çok geniş bir yelpazeye sahip olan girişimcilik kredisi ürünleri, mezun olduğu bölüm ile ilgili kendi işini kurmak isteyen, deneyimsiz ve yeni mezun genç girişimciler için elli bin Türk Lirasına kadar, mesleki kuruluşlarsan eğitim belgesi bulunan ya da deneyimli ve kendi işini kurmak isteyen usta girişimciler de otuz bin Türk Lirasına kadar girişimcilik kredisi imkanlarından yararlanabilmektedir.

Halkbank Girişimci Kredisi

Ayrıca üniversite mezunu olup, eğitimini aldığı ve deneyim kazanmış olduğu iş kolunda işyerini açmak isteyen cesur girişimciler ve öncü girişimciler ise yetmiş beş bin Türk Lirasına kadar girişimcilik kredisi imkanlarından yararlanabilmektedir. Aynı zamanda KOSGEB, Ttgv ve Tübitak gibi kuruluşlardan hibe kullanmaya hak kazanmış olanlar da yine Halkbank girişimcilik kredisinden faydalanabilirler. Girişimcinin tecrübe ve eğitim durumuna göre, mucit girişimci kredisi, usta girişimci kredisi, cesur girişimci kredisi ve genç girişimci kredisi kullanabilir ve kırk sekiz aya varan vade imkanları ile aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirler.

TEB Yeni İşyeri Açmak İsteyenler İçin Kredi İmkanı

Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB, henüz bir senesi dolmamış olan işletmelere elli bin Türk Lirası, teminat göstererek kefilsiz kredi kullanmak isteyenlere ise yüz bin Türk Lirasına kadar kredi imkanları sunmaktadır. Ayrıca, kullanmış olduğunuz krediyi on iki ay geri ödemesiz, on iki ay sonra ise aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra kullanacağınız kredi için otuz altı ay ile altmış ay arası vadesi seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Krediye ihtiyacı olup da, yeterli teminatı bulunmayan Kobi’lere, Ziraat Bankası’ndan Kgf kefaleti, esnek ödeme seçenekleri, altmış aya varan vade seçenekleri, kredi kullandırma komisyonu olmayan ve çok uygun koşulları ile girişimciye değer kredisi için size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayarak iki yüz elli bin Türk Lirasına kadar işletmenizin ihtiyaçları için kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın girişimciye değer kredisinden, kobi vasfına haiz, sanayi, ticaret, deniz ticaret, ticaret ve sanayi ve esnaf ve sanatkar meslek odalarından herhangi birine kayıtlı ya da ticaret borsasına kayıtlı olan tüzel ve gerçek kişi işletmeler, Kgf’nin sağladığı kefalet ile bu kredi ürününden yararlanabileceklerdir.

Türkiye İş Bankası Girişimcilik Destekleri

Türkiye İş Bankası girişimcilik alanında hazırladığı destek paketleri vardır. Bu paketler, workup girişimcilik programı, kadın girişimci, franchising kredisi ve teknolojik girişimci paketidir. İş Bankası workup girişimcilik programı ile ülkemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan teknoloji odaklı iş yapış biçimlerinin yaygınlaştırılıp, katma değerli dijital iş modellerinin hayata geçmesine destek olmak amacıyla bu programı geliştirmiştir. İş Bankası kadın girişimci sürünüyor, kadın girişimcilerin ekonomiye katılımlarını destekleyerek, toplumsal ve ekonomik kalkınmanın sürdürülebilmesi için son derece önemli bir dinamik olan kadın girişimcilere ihtiyaç duydukları finansman olanaklarını sağlamaktadır.

Girişimci Kredisinde İş Bankası

Yine İş Bankası teknolojik girişimci paketi ile en fazla üç yıldır faaliyet göstermekte olan, teknoloji odaklı ve inovatif ve katma değer yaratan girişimcilerin ihtiyaç duymuş oldukları finansman ve avantajları sağlamaktadır. İş Bankası’nın sunmuş olduğu franchising kredisi ile franchising sistemine katılmak isteyen girişimcilerin, sisteme giriş aşamasında ödemeleri gereken giriş bedelinim yanı sıra demirbaş temini ile dekorasyon gibi doğması mümkün olan muhtelif ihtiyaçların karşılanabilmesi amacıyla kullanabileceğiniz taksitli ticari kredi çeşididir.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5