Skip to content Skip to footer

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Gelir belgesiz kredi nedir? Mevcut Türkiye şartlarında bazı iş verenler çalışanlarına sigorta yapmamaktadır. Sigortası olmayan kişiler yada herhangi bir işte çalışmayan kişiler, kredi başvurularında bankaya gelir belgesi beyan edemezler. Bu yazımızda belgesiz kredi almak isteyen kişilere kredi veren bankalar hangileri, en uygun faiz oranları ve tüm detayları ile belgesiz kredi konusundan bahsedeceğiz.

İhtiyaç Kredisi

Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Kredi başvurusu için gerekli en temel evraklar gelir belgesi, maaş bordrosu, iş yeri çalışan belgesi gelir. Bankalar beyan ettiğiniz evraklar doğrultusunda çektiğiniz krediyi ödeyebilme gücünüzü esas alır. İnternet bankacılığı ve bankalar arası bilgi havuzu sayesinde bankalar belirli bilgileri ortak olarak görebilmektedir. Bankalar kredi notunuzu sorgulayarak ve ortak havuz bilgilerinizle ulaşarak kredi sürecinizi hazırlıyor. Kredi notu esas alınırken, banka hesaplarınızın durumu, kredi kartı ödeme alışkanlıklarınız, hatta faturalarınızı ne düzende ödediğiniz bile dikkate alınıyor. Bu yüzden bankalar artık belgesiz kredi de kullandırabiliyor. Tabi kredi notuna yine dikkat ediliyor. Ayrıca ortak havuz sistemi üzerinde ki bilgileriniz ve para harcama alışkanlıklarınız da kredi işlemlerinize etki etmektedir.

 

Eğer okumak isterseniz ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi ile ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi başvurusu için öncelikle listelediğimiz bankalar arasından en uygun faiz oranlarını sunan ve toplam ödemesi en düşük bankayı seçmenizi öneririz. Belgesiz kredi çekmek istediğiniz bankayı seçtikten sonra size en yakın banka şubesinden, bankanın web sitesinden veya sms ile belgesiz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yada kredi başvuru formumuz üzerinden kredi danışmanlarımız aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Gelir belgesiz kredinin hızlı şekilde onaylanmasını isterseniz, hali hazırda çalıştığınız bankaya kredi başvurusu yapmanız durumunda, başvuru sonucu daha erken bildirilecektir. Şimdi gelir belgesiz kredi veren bankalara göz atalım.

Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kanuni takibi yada yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda belgesiz kredi veren bankalar ve faiz oranları sırası ile listeliyoruz. Faiz oranları 20/09/2016 tarihi ile günceldir. Güncel faiz oranlarını bankaların web sitesinden yada çağrı merkezleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Belgesiz Kredi

Vakıf bank devlet bankası olması açısından gelir belgesiz kredi kullanımı için kolaylık sağlamaktadır. Uygun faiz oranları ile gelir belgesi sunamayan kişilere gelir belgesiz kredi imkanı sağlıyor ayrıca Türkiye genelin de ki yaygın şube ağı ile avantajlı.

Kredi Faiz oranı: %1,39

Masraflar: 30 TL

 

EnPara Gelir Belgesiz Kredi

Masrafsız bankacılık sloganı ile karşımıza çıkan En Para, Finansbank güvencesi ile internet bankacılığı hizmetleri sunuyor. Normal bankacılık işlemlerinin tamamını En Para üzerinden çok daha uygun rakamlara yapabiliyorsunuz. Şubesiz bankacılık sisteminde masraflar çok daha düşük olduğu için, aradaki fark, müşterinin kazancı oluyor. En para sürekli olarak sunduğu cazip faiz oranları ile dikkat çekiyor ve işsizlere, SSK’sız çalışanlara da gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor.

Kredi Faiz oranı: %1,42

Masraflar: Masrafsız kredi

Garanti Bankası  Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar listemizde Garanti bankası da yer alıyor. Bankanın güncel faiz oranlarının cazip olduğunu söylemek zor ancak sonraki dönemlerde kredi kampanyaları ile faiz oranları değişecektir. Herhangi bir işte çalışmayan veya sigortasız çalışan, gelir belgesi sunamayanlar Garanti Bankası gelir belgesiz kredi seçeneğini düşünebilir.

Kredi Faiz oranı: %1,65

Masraflar: 30 TL

İş Bankası Belgesiz Kredi

İş Bankası’da gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Faiz oranın biraz yüksek olmasına karşın gelir belgesi sunamayan kişiler için değerlendirilebilir. İş bankası gelir belgesiz kredi başvurusunu İnternet yada şube üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi Faiz oranı: %1,52

Masraflar: 30 TL

Denizbank Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bir diğer banka ise Deniz bank. Banka cazip kredi kampanyaları, uygun faiz oranları ve ilgi çekici reklamları ile bir çok müşteri kazanmış durumda. Denizbank gelir belgesi sunamayan müşterilerini de unutmayarak,  belgesiz kredi imkanı sağlıyor.

Kredi Faiz oranı: %1,48

Masraflar: 25 TL

HSBC Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Banka herhangi bir işte çalışmayan veya sigortasız çalışan, gelir belgesi veremeyen müşterileri için uygun faiz oranları ile belgesiz kredi imkanı sağlıyor. Merkezi Londra’da bulunan HSBC bankası, Türkiye’de aktif olarak yer alan bankalar arasında.

Kredi Faiz oranı: %1,45

Masraflar: 30 TL

ING Bank Belgesiz Kredi

ING Bank Türkiye’ye 2007 yılında Oyak Bank’ı satın alarak giriş yaptı. “Eski köye yeni adet” sloganı ile büyük ses getirdi ve bankacılık sisteminde görülmemiş kampanyalar sunarak ilgi çekmeye devam etti. Bankanın en ilgi gören kredileri arasında ise belgesiz krediler geliyor. Uygun faiz oranları ve kredi başvurularının hızlı sonuçlanması ile bir çok müşterinin tercihi oluyor.

Kredi Faiz oranı: %1,39

Masraflar: 30 TL

Ziraat Bankası Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi veren bir diğer banka ise Ziraat Bankası. Banka, devlet bankası olmanın güvencesi ve her il ve ilçede bulunan şubeleri ile belgesiz kredi kullanacakların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Kredi Faiz oranı: %1,39

Masraflar: 30 TL

Akbank Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusunu bankanın web sitesinden, en yakın Akbank şubesinden veya SMS ile yapabilirsiniz. Kredi notunuzun yeterli olması durumunda belgesiz kredi başvurunuz büyük ihtimalle hızla onaylanacaktır.

Kredi Faiz oranı: %1,35

Masraflar: 30 TL

TEB Belgesiz Kredi

Teb, kredi başvurusunda sadece kimlik fotokopisi istiyor ve başvuru sonuçlarını en kısa sürede size iletiyor. Belgesiz kredi kampanyasını ilk çıkaran bankalar arasından olduğu için, belgesiz kredi arayanların hala ilk tercihleri arasında.

Kredi Faiz oranı: %1,35

Masraflar: 30 TL

belgesiz kredi sunan bankaların bazıları kendilerini sağlama almak adına, gelir belgesi yerine sizden kefil göstermenizi talep edebilir.  Bu yüzden belgesiz kredi kullanırken, mümkünse, kefil istemeyen bankalara başvurmayı tercih edin.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5