Skip to content Skip to footer

Gelir Belgesiz Kredi Almak 2020

Gelir Belgesiz Kredi Almak Kredi; tüketicilerin acil nakit ihtiyaçları için kısa vadede kolay çözüm yöntemlerinden bir tanesidir. Beyaz eşyadan eğitime kadar birden fazla kalem için kredi almak isteyenler olabilir. Tüketiciler uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sunan bankalardan farklı ürünler kullanabilmektedir. Kredi kullanmak isteyenlerin özellikle ilgilendiği ürünlerden bir tanesi de gelir belgesi olmadan alınan kredi ürünüdür.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir mi?

Günümüzde pek çok kişi kredi çekmek için, uygun faiz oranlarına sahip olan belgesiz kredi almak ister. Bankaların ise kredi çekmek isteyenler için bazı prosedürleri vardır. Öncelikle genel prosedür olarak tüketiciden gelirini belgelemesi istenir. Gelir belgesi istenmemesi durumu yaşanmamakla birlikte, bazı bankalar istisnai olarak gelir belgesiz krediler seçeneği sunabilmektedir. Elbette bu bankaların hangileri olduğu iyice araştırılması gerekir. Ancak belgesiz kredi almak istiyorum ama konuyla ilgili nereden nasıl başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız;

Uzmanlar Kredi Danışmanlık adresimizden form doldurarak sonucunuzu kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Krediler İçin Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Bankalar günümüzde tüketiciler için birden fazla kredi başvuru seçeneği sunabilmektedir. Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan bir tanesinin, size en yakın şubesine gidebileceğiniz gibi sms yoluyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu seçeneklere rağmen yine de bir şubeye giderek birebir görüşmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır. Günümüzde artık bankalar kullandıkları ortak havuz sistemi sayesinde, tüketicilerin ödeme alışkanlıklarını genel hatlarıyla görebiliyorlar. Kredi kartı ödemelerinizin, fatura ödemelerinizin ve banka hesaplarınızın durumuyla ilgili bilgilere ulaşabiliyorlar.

Kredi Kartı Ödemeleri

Ödeme alışkanlıklarınız kredi notunuz üzerinden etken olduğundan dolayı da, gelir belgeniz olmadan kredi çekebilmeniz için bu detaylara dikkat edilmektedir. Bu yüzden de kredi çekip çekemeyeceğinize bankadaki kredi uzmanları karar verebiliyorlar. Her ne kadar kolaylıkla kredi çekilebileceği düşünülse de, görüldüğü gibi bazı detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Bankalarla olan ilişkilerinizde herhangi bir sorun oluşmadığı sürece, kredi çekmek için başvuru süreci kısa sürede tamamlanabilir. Yine de başvuru sürecinizle ilgili pürüzler çıkabileceğini düşünüyorsanız Uzmanlar Kredi Danışmanlık adresimizden form doldurarak uzmanların en kısa sürede size dönüş yapmasını sağlayabilir, kredi başvuru sürecinde izlemeniz gereken yol ile ilgili destek alabilirsiniz.

Yorum Yap

0.0/5