Skip to content Skip to footer

Garanti Emekli Kredisine Özel Detaylar

Garanti Emekli Kredisine Özel Detaylar !! Uzmanlar Kredi Garanti Emekli Kredisi Hakkında Ziyaretçilerine Özel Ayrıntılar Paylaşıyor.

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Bankalar; ihtiyaç kredisi, tatil kredisi, eğitim kredisi ya da alışveriş kredilerine ek olarak asker, memur, özel şirket çalışan ve emeklilere kampanyalı kredi ( https://www.uzmanlarkredi.com/kampanyali-ihtiyac-kredisi-2020/ ) paketi düzenlemekte. Son olarak farklı avantajlar kapsamında müşterilere sunulan Garanti emekli kredisi ise gerek başvuru kolaylığı gerekse vade ve faiz imkânları ile zor durumda olan vatandaşlara destek eli uzatıyor.

Emeklilere özel ihtiyaç kredisini tüm detayları ile halka açan Garanti Bankası, kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin mobil uygulamalar ya da internet bankacılığı aracılığı ile de kolayca bu işlemi gerçekleştirebileceklerini vurguluyor. Şubeye gitmek zorunda kalmadan hesaba aktarılan nakit para, salgın döneminde de riskleri en aza indirmekte. Farklı faiz oranlarını ve detaylarını resmi internet sitesinden paylaşan banka, kredi kullanım şartları arasında KBB kredi risk raporunun sunulması gerektiğini de belirtti. Eğer siz de Garanti emekli kredisi ile ilgili daha fazla detay sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını dikkatle okumanızı öneririz.

Garanti Emekli Kredisinin Sunduğu Avantajlar Garanti Emekli Kredisine Özel Detaylar

Garanti Bankası tarafından emekli olan vatandaşlara özel oluşturulan kredi kapsamında farklı faiz oranları ve vade süreleri sunulmakta. İnternet kullanıcıları için bir tık uzaklıkta olan bu kredi desteği, teknoloji ile arası iyi olmayanlar ya da şubeye gitmeyi tercih edenler tarafından da Garanti Bankaları’nın ziyaret ederek kullanılabilir. Kredi Kayıt Bürosu tarafından online olarak da verilebilen kredi risk raporu ise kredi başvurusu esnasında sunulmalı ve başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalı. Garanti emekli kredisinin örnek faiz oranı ise şu şekilde;

10.000 TL üzerinden emekli kredisi ( https://www.uzmanlarkredi.com/emekliye-hizli-kredi-basvuru-kapatma-kredisi/ ) çeken kişiler için vade süresinin 12 ay olduğunu varsayalım. Bu durumda %1,49 oranında kredi faizi ile karşılaşmaktayız. Yani, 933,3 TL taksit ile birlikte 10.000 TL anapara, yılsonunda 11.252 TL olarak geri ödenmekte. Ayrıca kredi başvurusu esnasında tahsis ücreti, sigorta ve vergilerin oluşturduğu 300 TL’ye yakın ek masrafı da göz önünde bulundurmalısınız. Sahip olduğunuz kredi siciline göre değişkenlik gösteren faiz tutarı ise maksimum olarak %1,99 olarak belirlenmiştir.

Garanti Emekli Kredisine Nasıl Başvurulabilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Garanti emekli kredisine başvurmak için online platformları kullanmak mümkün. Fakat yine de bankanın ihtiyaç duyması halinde başvuru sürecinde müşterilerin banka şubelerine yönlendirilebileceğini unutmamalısınız. Kredi sonucunun başvuruyu gerçekleştiren tüketicinin finansal risk durumuna bağlı olduğunu da belirten kurum kredi başvurusu için şu ayrıntılara dikkat çekmekte etmekte;

  • Kolay kredi başvurusunun ardından istisnai durumlarda kredi başvurusunu yapan kişiden gelir belgesi, maaş bordrosu ve e-Devlet’ten alınmış aktif SGK dokumanı talep edilebilir.
  • Emekli kredisine dair faiz oranları kişisel olarak belirlenmekte ve bu hususta KBB risk raporu göz önünde bulundurulmaktadır.
  • Kredi sürecinde farklılar görülebileceği gibi sigorta ücreti, nakit meblağ ve kredi vadeleri de müşterilere özel hazırlanmaktadır.
  • Emekliye kredi imkânları kişilerin maaşlarını Garanti Bankası’ndan almaları durumunda geçerli olacaktır. Söz konusu kredi borcu ödenene kadar ise ilgili kişi maaşını farklı bir finansal kuruma taşıyamaz.

    Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5