0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Finansbank Kredi

Finansbank Kredi

* Bankamız ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir.  Poliçenizi bankamız aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Poliçenizi bankamızın belirlediği teminatlar dahilinde başka bir sigorta şirketinden düzenletip daini-i mürtein Bankamız olacak şekilde şubemize ibraz etmeniz de mümkündür.
** Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir.
*** İlk taksit tarihi 3 ay (90 gün) ertelemeli olarak hesaplanmıştır.
Taksit tutarları hesaplanırken iki taksit dönemi arası 30 gün baz alınmıştır.
Aylık %1,39 faiz oranı 3.000TL kredi tutarına ve 12 ay vadeye kadar geçerlidir.
Finansbank piyasa koşullarına göre faiz oranlarında ve kampanya şartlarında değişiklik yapma, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları reddetme hak ve yetkisine sahiptir. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir.
Tabloda yer alan kredi tutarları ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Finansbank Kredi
Bu konuya oy ver
22 Şubat 2016
Finansbank Kredi için yorumlar kapalı
359 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN