You are currently viewing Faturalı Hatlara Kredi
Faturalı Hatlara Kredi

Faturalı Hatlara Kredi

Son günlerde sıkça gözümüze takılan faturalı hatlara kredi nasıl alınır reklamlarını inceledik. Faturalı hatlara kredi sloganı ile reklam veren bazı kişiler faturalı hat sahiplerine 1.000 TL ila 5.000 TL arasında aynı günde kredi çıkartılır reklamı ile müşteri çekmekte. Bankalardan kredi almakta zorlanan yada aktif olarak kredi kartı kullanamayan ancak faturalı hat sahibi kişilere yönelik hazırlanmış olan bu sistemi sizler için inceledik.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Acil kredi ihtiyacınızı bankalar üzerinden karşılamadığınız durumlarda bunu fırsata çevirmek için kurulmuş yeni bir yöntem olarak karşımıza faturalı hatlara kredi çıkartma adı altından yeni bir dolandırıcılık yöntemi gelişti. Peki faturalı hat üzerinden nasıl kredi kullanıyorsunuz. Faturalı hat üzerinden kredi kullanmanız gibi bir durum söz konusu değil. Peki bu kişiler nasıl size acil nakit sağlıyor? Kullanmış olduğunuz faturalı hattınız üzerinden size hat üzerine kredi, cihaz kampanyası ile alabileceğiniz en pahalı cep telefonunu faturanıza ek olarak satmakta ve cihaz ücretini size elden vermektedir.

Faturalı Hatlara Cihaz Kredisi

Faturalı hatlara kredi örnek olarak; 5.000 TL’ye faturanıza ek alınan iphone 7 plus  cep telefonunu bayi, hat sahibinden 4.500 TL ye elden satın alıyor ve hat sahibine 4.500 TL veriyor. Kalan 500 TL de bayiinin aracılık karı olarak size söyleniyor. Sizde aylık kredi borcunuzu öder gibi hattınıza ek olarak taksitleri ödüyorsunuz. Mantık olarak kredi çekmiş ve kredi taksitlerinizi banka yerine telefon operatörüne ödüyorsunuz. Ancak bu durum ne kadar yasal? tabi ki bu işlem yasal değil ancak tam olarak ta yasal bir boyutu yok yani alan memnun satan memnun karışan yok şeklinde kalıyor.

Faturalı Hattıma Nasıl Kredi Kullanırım?

Peki son çare olarak faturalı hatta kredi yöntemini kullanmaktan başka çareniz kalmadıysa ne yapılmalı. Bankalardan kredi başvurunuz kabul görmüyor ve acil olarak 4.000 TL ile 5.000 TL arası acil nakit ihtiyacınızı gidermeniz gerekiyor ise; Faturanıza ek olarak aldığınız telefonu kutusunu hiç açmadan faturası ile birlikte internet üzerinden yada ikici el telefon alım ve satımı yapan dükkanlardan fiyat alarak en uygun fiyatı veren kişiye satmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Bayiinin sizden alacağı 500 TL aracılık ücretin yerine yaptığınız pazarlık sonucu 300 TL civarı zarar ile satışını yapabilirsiniz.

Faturanıza Ek Cihaz Alma Koşulları

Hat üzerine kredi en az 6 aylık faturalı hat sahibi olmanız ve fatura dönemlerinizin düzgün ödenmiş olması gerekmekte. Son iki yıl içerisinde cihaz kampanyalarından cezanız olmaması gerekiyor. Cihazın kullandığınız tarife paketi içerisinde olması yada tarifenizi cihaz kampanyasının içerdiği liste içerisine yükseltmeniz gerekmekte.

Bu konuyla ilgili olarak yeni bir yazı daha kaleme aldık eğer okumak isterseniz Faturalı hatlara kredi nasıl alınır? 2019 telefon hattına kredi rehberi yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler…

This Post Has 130 Comments

 1. Kemal

  Bir arkadaşım vasıtasıyla bende böyle bir iş yaptım gittiler bana samsung note 4 aldırdılar. Telefonu bayide başkasına sattılar 4 gün sonra ama şimdi 2 yıl telefon parasını ödemem gerekiyor.

 2. Tolga

  Faturalı hat kullanıyorum bende iPhone 7 alsam kaça satarım?

  1. Uzmanlar Kredi

   Tolga Bey,
   Biz bu tip illegal işlemlerde aracılık hizmeti vermemekteyiz. Krediniz çıkmıyor yada kredi başvurularınız için yardım ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

   1. Recep

    Ben faturalı hat sahibiyim acil ihtiyacım var 3 bin 5 bin gbi

    1. Olcay

     Once 2.el tel alan bir telefoncuya git kutusunda sıfır tel alirmisin diye sor onlar en az zarar edecegin markayı size soyluyor sonra tel alacaginiz operatöre gidip faturaniz duzgun odenmisse 5 dak icinde teli veriyolar gidip diger kisiye teli verip parayi aliyosun

   2. Osman

    Merhabalar.bizim krediye ihtiyacımız var.9 tane bankaya başvurduğumuz için notumuz düştü. Sigorta var ve iki tane kredi kartı kullanmaktayız ve kartlar sureli aktif. Herhangi bir borç veya geçmişte sıkıntı yaşanmadı. Fakat hiç bir bankadan kredi çıkaramadık. Sadece iş bankası verdi o da kefil istedi kimi götürdüysek kabul görmedi ki götürdüğümüz bütün kefiller çok uygun durumdaydı. Bize kredi konusunda yardımınız dokunabilirse komisyon ödemeye de razıyız ilgilenirseniz çok mutlu oluruz.

    1. Uzmanlar Kredi

     Merhaba Osman Bey. Lütfen ana sayfada bulunan Kredi Başvuru Formu butonuna tıklayıp formu doldurunuz. Bu şekilde Başvurunuz bizlere ulaşacaktır.

  2. Kaziklanmak benim mesleğim diyorsan

   3000 TL den 1 kuruş yukarı satamazsiniz. Bayiciler tam bir haramzade zaten onlara hiç uğrama, bulasirsan da 2500 – 2800 arası fiyat çcekiyorlar.
   sosyal ağlardaki platformlarda satabilirsin yazdığım fiyata

 3. Kamil Opoz

  Selamlar ismim kamil bana acil 5000 lira lazım 10 seneden fazla turkcell faturalı hat kullanıyorum.

   1. ismail

    ben 6aydr turktelekom faturali kullaniyorum bna cihz verrlermi

    1. Uzmanlar Kredi

     Merhaba İsmail Bey. Yazımızda bu konuda kredi işlemi yapmadığımızı anlattık.
     ve araştırmalarımıza göre bu konuda kredi çıkartılır diyenlerin dolandırı olduklarını bildirdik.
     Gsm operatörünüzden yardım isteyin.
     Teşekkürler.

 4. Selahattin

  Kredi formunuzu doldurdum bende faturalı hat sahibiyim 2002 den beri bana ne kadar kredi çıkar?

  1. Uzmanlar Kredi

   Selahattin bey kredi başvurunuz değerlendirilip size dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 5. memo

  İphone 7 aldım 400 tl zararla sattım. Kredi çıkmıyordu mecbur kaldım ama zararım çok değil satarken araştırıp satın. Samsung falan almayın en az zarar iphone 7 de şuan.

 6. Ziyaretçi

  Acil paraya sıkıştım yeni faturalı hattıma nasıl cihaz alırım kredi çekemiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba, Lütfen yorum yazarken isim alanına isminizi yazınız. Rumuz yada lakap yazdığınız taktirde size hitap edemeyiz. Sayın ziyaretçimiz faturalı hattınıza alabileceğiniz cihazları öğrenmek için lütfen müşterisi olduğunuz operatör firmasının müşteri hizmetlerini arayınız.

 7. Nuri

  3000 tl kredi lazımdı banka vermeyince yazınızı gördüm. Vodefone faturalı hattım üzerinden iphone 7 plus aldım ama 36 ay 140 tl geri ödemeli.

 8. Yusuf

  Bende cihaz alıp satmayı düşünüyorum. Faturalı hatta kredi veren var mı Ankara yada İstanbul civarında?

 9. Emre

  Demek ki faturalı hatlara kredi denen olay sadece telefon alıp satmakmış. Az kalsın bende istemeden kredi alacağım diye dolandırılacaktım. Yazınız için çok teşekkür ederim.

  1. Uzmanlar Kredi

   Emre Bey, Biz teşekkür ederiz.

 10. Hasan

  Benim bir buçuk senedir faturali hat kullanıyorum fakat puanim yok nasıl olur

   1. Emre

    Faturalarını öderken 2-3 gün gecikme oldu o sorun olurmu 1 seneyi geçkin faturalı kullaniyorum

    1. Uzmanlar Kredi

     Emre Bey, Detaylı bilgiyi kullanmakta olduğunuz hat ile ilgili sorularınızı müşteri servisinden edinebilirsiniz.

 11. Cafer Kanmışçı

  Facebookta bir sürü kişi faturalı hattınıza kredi çıkarılır diyor hepsi dolandırıcı mı? Yazınızı dikkatlice okudum ama kredi çıkmıyor ise zorda kalınınca yapılamayacak bir iş değil gibi duruyor.

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Cafer Bey. Zorda kalınca dolandırılacak olduğunuzu kabul etmeniz çok acı. Lütfen göz yummayın. Her zaman ikinci bir seçenek vardır.

 12. tekin

  ben 1 ay once tel alıp sattım yıne kredı çıkar mı ?

  1. Uzmanlar Kredi

   Tekin Bey, Kredinizin onay alması için belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Sitemiz üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve kredi danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi telefon üzerinden alabilirsiniz.

 13. Mehmet ali

  Ben 2 senedir faturalı hat kullanıyorum geçen sene bi cihaz aldım acaba bana cikarmi

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Mehmet Ali Bey. Size en yakın bayii den bunu öğrenebilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir aracı kullanmamanızı tavsiye edebiliriz.

 14. Aser

  Form attım cevap gelmedi

  1. Uzmanlar Kredi

   Aser Bey, Yapmış olduğunuz kredi başvurusu inceleme sürecinde bulunmaktadır.

 15. Kenan

  Turk telekom kullanıyorum acil paraya sıkıştım cihaz alıp satmam gerekiyor ama tarife yetmiyor başka şansımız var mı ?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Kenan Bey. Diğer alternatifleri araştırabilirsiniz.

 16. alpaslan

  mrb ben de cihaz alip satacam nakite ihtiyacim var en fazla 4000 tl telefon alacam alan var mi ? yada nasil yapacaz burda admin

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Alpaslan bey, Uzmanlar kredi olarak size sadece kredi başvurulanlarından yardımcı olabilmekteyiz. Uzmanlar kredi telefon alım satımı yapmamaktadır.

 17. Ali

  Turkcell faturali hat kullanicisiyim uzun süredir bana nasıl kredi çıkar

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Ali Bey, kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kredi danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

 18. Baris

  Ben anlamadim kredi veriyonuz telefonmu alip satiyoz onu anlamadim krediyi vodafondanmi aliyoz nerden aliyoz eger veriyosaniz faturamizami yansiyo aciklayabilirmisiniz

  1. Uzmanlar Kredi

   Barış Bey, Yazımızda telefon hattı üzerinden kredi alımının olmadığını ve bunun ile ilgili bilgiler verilmektedir. Telefon hattınız üzerinden kredi ürünü veren banka bulunmamaktadır.

   1. Kadir

    Benim şuan vadesiz hesabım var onu vadeli yapsam ilk vade kaç milyar olur

 19. mustafa

  sigortalı çalışanım uzerime mülkiyet var fakat notum dusuk oldugu için kredi kullanamyorum 7000 lira ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. Uzmanlar Kredi

   Mustafa Bey, Kredi başvuru formunu doldurmanız halinde kredi danışmanlarımız size dönüş sağlayacaktır.

 20. Osman

  Acil 2000 veya 5000 arasi nekar cikarsa cekmk istiyorum hattim faturali 2200 puanim var acil dönermisiniz

  1. Uzmanlar Kredi

   Osman Bey, Kredi başvuru formunu doldurmanız halinde kredi danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

 21. nesrin

  başvuru formunu doldurdum.acil 5000 tl ye ihtiyacım var.tşklr

  1. Uzmanlar Kredi

   Nesrin Hanım, Kredi danışmanlarımız durumunuzu inceledikten sonra size geri dönüş yapacaktır.

 22. Habibe ozaydemir

  Hattın üzerine kredi almak istiyorum nasıl basvurmam gerek

  1. Uzmanlar Kredi

   Habibe Hanım, Hattınızın üzerinden kredi ürünü kullanımı yapılamamaktadır. Lütfen makalemizi dikkatli okuyunuz.

 23. SIDIKA

  acil 3000 5000 arası ihtiyacım var

  1. Uzmanlar Kredi

   Sıdıka Hanım, Kredi başvuru sayfamız üzerinden başvuru yapınız.

 24. Huseyin

  En iyi ben 2 tane aldim hat uzerinden satdim geri kapali kutu 300 500 zarar eder o an icin baskalarina agiz egmekten iyidir zaten ha gidip bankadan alip odemissin yada trlefon faturani fark varmi yok

 25. tolga

  ülkemde ne kadar cahil insan var arkadaş sizi aydınlatmaya calısıyor olayın ne oldugundan bahsedıyor halan daha sukadar faturalıyım bana verırmısınız dıyorsunuz amacım ınsanları kucumsemek degıl ama olayı anlatmıs ıste sadece okumayın okudugunuzu anlayın ne demeye calısıyor acaba burda dıye bır dusunun sabrınızada hayranım kımseyı ıncıtmeden cevap yazıyorsunuz birde

  1. Uzmanlar Kredi

   Tolga Bey, İlginiz ve bize karşı olan tavrınız için biz teşekkür ederiz.

   1. Emine

    Turkcell hattimdan kredi kullamnak istiyorum

 26. Özcan

  Slm benimde acil 5 bin ihtiyacım var bana da bir yardımcı olur musunuz lüfen bekliyorum.

 27. Aykut korkmaz

  Cok acil 3000 tl gibi bir nakite ihtiyacim var yardci olabilirmisiniz faturali hat sahibiyim

 28. ENVER KURTKAPAN

  MERABA .İNTERNET FATURASI UZERINDENDE VERİLEBİLİYOMU KREDİ

  1. Uzmanlar Kredi

   Enver Bey, İnternet faturası üzerinden kredi ürünü kullanamazsınız.

   1. Özlem

    Benim krediye ihtiyacım var bana yardım edermisiniz sağlık problemi için önemli ve acil banka kredi vermiyor zor durumdayım lütfen

 29. ÖMER BOZ

  slm türk telekom faturalı hat sahibiyim 3.yıldır emekliyim maış aldıgım bankaya kıredi borcum var yeni cektim ama 5.bin tl acıgım var yardımcı olurmusunuz

  1. Uzmanlar Kredi

   Ömer Bey, Faturalı hat üzerinden kredi ürünü kullanımı yapılamamaktadır. Yazımızı tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz.

 30. Mehmet turan

  Acil krediye ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim.

 31. burhan

  cep telefonuna kredi almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 32. Afan

  Ben telefon almak için kredi kullanmak istiyorum. Iphone 7 plus için ödeme şartları nedir?

  1. Uzmanlar Kredi

   Afan Bey, cep telefonu almak için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

 33. Gönül

  Merhaba Faturam 4 aylık düzenli ödeme yapıyorum 3 ay olunca telefon alabileceğim söylendi ancak kredimin 0 tl olduğunu ve bu yüzden telefon alamayacağım söylendi. Kredisiz telefon alabilme imkanı var mıdır? Veya krediyi yükseltmek için ne yapmak gerekir?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Gönül Hanım. Ana sayfamız üzerinde kredi başvuru formu butonuna tıklayıp form doldurabilirsiniz.

   1. Kadir

    Banada aynen ihtiyaç kredisi lazım

    1. Kadir

     Benim kart zirratin dir ondan ihtiyaç kredisi alabilirmiyim acaba daha vadeliye geçtim limit 1.500 bende 5.000 ihtiyaç kredisi almak istiyorum bana en acilinden bir çözüm cevabı söylermisiniz

 34. Nursev

  Ben formu doldurdum bana nasıl haber gelir

  1. Uzmanlar Kredi

   Vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden size dönüş yapılacaktır. Ancak belirtmek isteriz ki Uzmanlar Kredi telefon alım ve satımı yapmamaktadır.

 35. Utku

  Ben 4 yıldır faturalı hat kullanıyorum ama bana neden turkcell samsung s8 vermiyor? Bilgi verir misiniz?

  1. Uzmanlar Kredi

   Utku Bey, Detaylı bilgi için Turkcell müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

 36. K.Tülin

  İnternet hattı üzerinden kredi veriyormusunuz?
  Bilgi verirmisiniz bu konuda

  1. Uzmanlar Kredi

   İnternet faturanız üzerinden kredi ürünü kullanma şansınız bulunmamaktadır.

 37. ismail

  benin 2 taathütüm var tlfon alabilirmiyim yani krdi

  1. Uzmanlar Kredi

   İsmail bey detaylı bilgi için kullandığınız operatör üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 38. dilara s.

  merhaba benim acil paraya ihtiyacım var. fakat bankalara başvuru yapıp kredi alamıyorum. 2014 yılından beri bir bankaya başvuru yapmadım kredi notu vs düşer diye. daha önceen kredi çektim fakat ailem yüzümden düzgün ödeyemedim . icralık oldum ve hepsini kapattım daha sonra bir bankayla çalışamdım şimdi de paraya ihtiyavım var:( ne yapabilrim elim kolum bağlandı.

 39. Emin

  Benim faturam 4 aylik cihaz alabilirmiyim

  1. Uzmanlar Kredi

   Emin bey, faturalı hattınız üzerinden cihaz kampanyalarından yararlanmak için kullandığınız operatör üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 40. Aslı

  Merhabalar uzmanlar kredi ben sayfanizdaki firmu doldurdum ama cvp gelmedi esimin adina hafta sonu donus yapamiyorsunuz sanirim

  1. Uzmanlar Kredi

   Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30 – 18:30 arasındadır efendim. Hafta sonu hizmet vermemekteyiz.

 41. Özgen

  Merhaba. Az önce kredi başvuru formunu doldurdum. En geç ne kadar sürede dönüş yaparsınız. Olumlu olumsuz dönüş yapıyormusunuz?

  1. Uzmanlar Kredi

   Kredi başvurusu tarafımıza ulaştıktan sonra en geç bir hafta içerisinde dönüş yapılmaktadır efendim. Yoğunluk ve inceleme işlemlerine bağlı olarak bu süre değişe bilmektedir. Diğer tüm sorularınız için bizi arayabilir veya iletşim sayfamız üzerinden destek alabilirsiniz.

 42. Mahmut

  Ben avea kullanicisiyim.hattım uzerinden iki adet cihaz almistim.zaten en fazla iki adet alabiliyoruz diye biliyorum.buna ragmen muracat etsem,cikarmi kredi sizce?

 43. Derya

  Merhaba faturamın üstünden kredi kullanmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

  1. Uzmanlar Kredi

   Derya hanım faturalı hat üzerinden cihaz alım ve satımına aracılık yapmıyoruz. Farklı bir konu için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 44. hilal

  merhaba benım faturalı hattım var 12 aydır ve 3-4 sefer gunude odeyemedım sadece 2 kez de hattım aramalara kapandı ayrıca bankaya kredı kartı borcumda var bıraz sıkıntıda yasadım sımdı fatura uzerıne telefon almak ıstıyorum orta halli bi şey faturaya ek olarak alabılır mıyım yoksa nakıt verıp mı almam lazım ??

  1. Uzmanlar Kredi

   Detaylı bilgiyi operatörünüzün çağrı merkezi üzerinden alabilirsiniz.

 45. Cyln

  Hat baskasinin ustune ama ben kullaniyorum paraya ihtiyacim var nasil yapa biliriz

 46. Şaban doğan

  Slm benim 5000 bine ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunux

 47. Faruk

  Faturalı hat kullananlarin hepsi yararlanabilir

 48. sedat

  Bunun dolandırıcılıkla ne alakası var anlamadım. Her şey çok açık. Banka kredi verse 5 bin TL nin faizi 500 tl civarlarında olacak, belki daha fazla. Aynı şey.

  1. Uzmanlar Kredi

   Sedat Bey, bizim burada anlatmak istediğimiz temel nokta faturalı hat veya ev telefonu gösterilerek kredi ürünü kullanmanın mümkün olmadığıdır.

 49. mert

  merhaba kredı cekmek ıstıyorum 5 bın ama yenı hat aldım bugun faturalı nasıl yaparız

 50. Şaban doğan

  Slm faturalı hattın var 5000 TL kullanmak istiyorum

 51. Semih sancar ALTIN

  Merhaba kredi kullanmak istiyorum hattıma yardımcı olursanız sevinirim

 52. Gül

  Merhaba acil nakit ihtiyacım var yardımcı olur musunuz cok acil hattıma da alabılırım

  1. Mustafa

   Faturalı hattımız varmi

 53. Gizem

  Merhaba benim hatıma ıkı cihaz olduğundan kendi hatım üzerine alamıyorum annemin hatı uzerine başvuru yaptım bugün acaba neticeye nezaman ulaşır Acaba

 54. Can yıldırım

  Bankalara kredi borcum var ama 6 aydır türkcel faturamı en yüksek paketten günü gününe ödüyorum bana kredi çıkarmı

 55. Fırat Sevinç

  Merhaba bana 5 bin TL lazım faturalı hat kullanıyorum 2 yıldır nasıl olur

 56. tuna

  mrhb benim puanim 1120 arac kredisi kullana bilirmiyim

 57. Serkan

  Bn tcyi verdim sıkıntı olurmu peki

 58. Pınar

  Merhaba benim kredi kartından yapılandırma yaptırdığımız için kredi notunu düşük ve kredi çekemiyorum daha önceden de takibim vardı ve 2 senelik devam eden kredinin var acaba bana uygun kredi cikarmi

 59. Seda

  Merhaba faturali hattim esimin uzerine fakat ben kullaniyorum acil 5.000 nakit lazim kredi nasil alabilirim duzenli odendi faturalarim9

 60. Yavuz

  Merhabalar
  Bankalar da yasal takıbım var
  20 bin tl ile bunları kapatıp hayatımı düzenine tekrardan sokmak istiyorum
  Özel sektörde çalışıyorum ve hayatımı duzene sokdum ama bankalara olan borcumu kapatıp düzenli ödeme ile rahatlamak istiyorum kredi çıkma ihtimali nedir acaba
  Saygılarımla

 61. Ramazan

  acil 5000 tl ihtiyacım var hattım turkcell faturalı nasıl yardımcı olursunuz teşekkürler.

 62. Fikret

  Merhaba bemim bakadan kefillikten dolayı talibim var ve bunu kapatmak için 10.000 tl ihtiyacımvar devam eden kredimde var şuan hiçbir banka bana kredi vermiyor ne yapmalıyım

 63. Tanju

  Merhaba.Ben turkcell hat sahibiyim faturama ek 2 tel var ama acil nakite ihtiyacım var (bankalardan da olumsuz dönüş geldi)nasıl bir yol izlemem lazım şimdiden tşk ederim….

 64. SERDAR

  Ben iki yıldır teknosel kullanıyorum hangi bayiye baş vurmam gerekiyor acaba

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Serdar Bey.
   Bu konuda herhangi bir örnek gösteremeyiz.
   Amman dikkat Dolandırılmayın.
   Teşekkürler.

 65. cem bb

  bende turkcell hattı 9 ay dır kullanıyorum ama kara listedeyim nasıl 5000 tl kullana bilirim

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Cem Bey.
   Makalemizde faturalı hat kullanıcılarının bu ve benzeri yöntemler ile nasıl kolayca dolandırıldığından bahsediyoruz.
   Biz Uzmanlar Kredi Olarak bu tarz işleyişlere itibar etmiyor ve müşterilerimize tavsiye etmiyoruz.
   Eğer bir banka borcu neticesinde kanuni takip (Avukatlık) bir durumunuz yok ise Ana safyamız üzerinde Kredi Başvuru Formu bulunmaktadır.
   Formu doldurup gönderirseniz, uzmanlarımız geri dönüşünüzü sağlayacaktır.
   Teşekkür Ederiz.

 66. kemal

  merhaba uzmanlar kredi bende faturalı hat kullanıyorum ancak 3-5 bin değilde 20.000tl gibi bir ihtiyacım var. hacizlik değilim. takipli bi durumumda yok çok şükür. ama ssk yok ssk olmadığından bankalar red veriyor. 3 adet kredi kartım var. 2si yapılandırmada düzenli ödüyorum. 1 tanesini aktif kullanıyorum. çok zordayım bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? 20.000tl kredi çekebilirmiyim ?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Kemal Bey.
   Uzmanlarımız Size yardımcı olmaya çalışacaktır.
   Faturalı hat üzerinden değil ama normal bir kredi araştırması yapabilirler.
   Bunun için Lütfen başvuru Formu gönderiniz.
   Teşekkürler.

 67. Ömer

  Acil krediye ihtiyacım var yardımcı olsanız sevinirim

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Ömer Bey.
   Başvuru formu gönderin yardımcı olalım.
   Teşekkürler.

 68. Kenan

  Isden ayrıldım su an calismiyorum ancak 15 gun sonra başka işe başlayacağım 2000 tl ihtiyacim var..faturali hattimda var bugune kadar hic kredi cekmedim hukukî açıdan bir sorunumda yoktur.

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Kenan Bey.
   Maalesef bu yöntemin dolandırıcılık olduğundan bahsediyoruz.
   Makalemizi dikkatli okuyunuz.
   Uzmanlar Kredi Olarak bu yönde bir hizmetimiz yoktur.
   Teşekkürler.

  2. Şeyhmus

   Türk Telekom Müşterideyim nasıl başvuru yapacağım

   1. Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti

    Merhabalar, faturalı hatta kredi diye bir şey yoktur. Kredi almak istiyorsanız kredi başvurusu yaparsanız uzmanlarımız sizinle irtibata geçerler.

 69. Ali

  Benim turckcele fatura borcum var turk telekomdan internet baglattim 6 ay duzgun odeme yaparsam tel alabilirmiyim turkcele borcum oldugu halde?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Ali Bey;
   Yazımızda bu tarz işlerin tarafımızca yapılmadığına vurgu yapmaktayız.
   Bu konuda bir GSM operatörü ile görüşmeniz sizin için daha açıklayıcı olacaktır.
   Teşekkürler.

 70. Pınar

  Merhaba ben martin 26 sında faturama bir cihaz aldım. Fakat şuan acil nakite ihtiyacım var. Tekrar cihaz alabilir miyim? 1.800 TL nakit ihtiyacım var.

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Pınar Hanım.
   Bu konuda haricen bir bilgiye sahip değiliz.
   Makalemizde bildiklerimizi yazdık.
   Teşekkürler.

 71. Adem

  Merhaba daha önce iphone 6, iphone 6 plus ve son olarak mobil general telefon aldım. Ödemelerimde herhangi bir sıkıntı çıkmadı yine gidersem yine telefon verirler ama ben nakit para almak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

  1. Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti

   Merhabalar, kredi başvurusu yaparsanız uzmanlarımız sizinle irtibata geçerler. Faturalı hatta kredi diye bir şey yoktur.

Bir cevap yazın