Skip to content Skip to footer

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl

Telefon hattına kredi ekonomik zorlukların yaşandığı son dönemlerde, zorluk yaşayanlar nakit para ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalmadık kapı bırakmıyor. Bu sıkıntılar da bazı fırsatçıların ekmeğine yağ sürüyor. Özellikle internet ortamında görmeye alışık olduğumuz Turkcell faturalı hattınıza 5.000 TL kredi, Vodafone faturalı hattınız varsa parayı dert etmeyin, Avea/ Türk Telekom  faturalı hattınıza 8.000 TL’ye kadar  kredi veriyoruz gibi birçok reklama sizlerde rastlamışsınızdır. Bu yazımızda size örneklerle faturalı hatta kredi alma yolları 2019’ da neler oluyor? Nelerle karşılaşabilirsiniz? Onları anlatmaya, konuyu eğrisiyle doğrusuyla masaya yatırmaya karar verdik.

FATURALI HATLARA KREDİ DİYE BİR KAMPANYA YOKTUR

Faturalı Hattınıza Kredi Alma Yol Haritası Nasıl Belirlenmeli?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Her dönem mutlaka fırsatçılarla, başkalarının üzerinden büyük para kazanma heveslisi dolandırıcılarla karşılaşılır. Ancak dikkatli olmak ve zaten zor durumdayken daha da kendinizi zora sokmamak durumdasınız. O yüzden Telefon hattına Kredi (faturalı hatlara kredi) alma yol haritanızı çizerken böyle bir sistemin var olduğunu bilin ancak bu işlemi sadece kendinizin yapması halinde nakit paraya ulaşabileceğinizi unutmayın.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır?

ihtiyaç kredisi Kredi sicili bozuk olan vatandaşların hedef olarak kullanıldığı bu sistem, kimlik bilgilerinizin size para vereceğim diyen bir başkasının elinde olması sizi rahatsız etmez mi? Düşünsenize, kimlik belgeleriniz ve imza atacağınız telefon alışverişi sonrası üzerinize sadece bir tane değil birden fazla kayıtlı telefon çıkma ihtimalini yükseltir.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Borç batağındaki insanların bu durumundan yararlanarak kimlik bilgilerinin alınması ve faturalı hatlara telefon tanımlayan bu kişiler ya da şirket görünümlü internet siteleri, sıfır olan kutusu hiç açılmamış telefonu neredeyse yarı yarıya ikinci el değerinde ödeme yapıyor. Aradaki büyük farkı kazanç olarak hanelerine yazıyorlar.

Sicili bozuk kişiler telefon hattı üzerinden kredi alabilir mi

Kredi çekme şansı olmayan, kredi sicili bozuk olan ve acil paraya ihtiyacı olan insanlar işte bu şekilde fırsatçıların tuzağına düşüyor. Bir anlamda tefecilik sistemine de davetiye çıkaran firmaların bir başka yöntemi de kaparo alıp bu sistemi uygulamaya koymaya çalışanlar… İnternet üzerinden yapılan bu yöntemde de 100 lira hizmet bedeli olarak gönderin, kredinizi banka hesabınıza gönderelim, diyenlerden oluşuyor. Faturalı hat sahibi kişiler ise 12 ay boyunca aydan aya yüklü taksitleri ödemek zorunda kalıyor.  Bu sistemi uygulayanlar, bayilerle anlaşma yaparak bu sisteme sizi dahil ediyorlar. Faturalı hatta  sadece 12 ay değil 18 ay ya da 24 ay ile kredilendirebilirsiniz diyen bir reklamla karşılaştığınızda bilin ki bir tefeci ile karşı karşıyasınız. Çünkü kanunlar ile belirlenen bir taksitlendirme durumu var. Telefon operatörleri de dahil olmak üzere tüm cep telefonlarında taksitlendirme sayısı 12’yi geçemez. Bu durumda da 18 ya da 24 ay vade teklif edenlerin hem cep telefonu üzerinden size faizle para vermiş olduğu ortaya çıkıyor.

 Peki Olay Nasıl Gelişiyor? 

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Bu tarz yolları tercih eden kişi ya da internet siteleri genellikle bayilerle anlaşma yaparak bu sistem üzerinden para kazanıyorlar. Aslında sizin zor durumunuzu kendileri için fırsata çevirmiş oluyorlar. Arz talep meselesi diyebilirsiniz. Ancak dikkatli olmakta fayda var. Bir süre sonra e-devlet üzerinden sorgulama yaptığınızda cep telefonu alanların aynı zamanda hat aldığına da şahit olabilirsiniz. Hatta işi biraz daha korkutucu bir boyuta taşıyalım. Cep telefonu ve numarası üzerinden şirket kurulma işlemlerine de şahit olabilirsiniz. Ya da herhangi bir suça karışabilirsiniz. Böyle bir durumu hiç kimse yaşamak istemez.

Banka Yerine Elden Teslimat Tercih Edebiliyorlar

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi “Cepten kredi”” faturalı hatlara kredi” veriyoruz reklamları ile faturalı hat sahiplerini gözlerine kestiren fırsatçılara ulaşmak için telefon numaralarını aradığınızda faturalı hattınıza cep telefonu tanımlanacağını belirtiyorlar. Siz bu işleme onay verdiğiniz andan itibaren kredi işlemleriniz başlıyor. Faturalarınız bayii üzerinden sorgulatılıyor ve hattınıza tanımlanabilir cep telefonunun değeri ortaya çıkıyor. Kimlik belgeleriniz üzerinden kredi çekme işleminiz de sadece sizin onayınız gerektiği için onaya ayağınıza bile gelebiliyorlar.

Hat kredisi için evraklar nelerdir?

Kimlik belgenizin fotokopisine imza alan bu kişiler daha sonra size gerçek değerinden değil telefonun ikinci el değerini vererek nakit ihtiyacınızı gideriyorlar. Aslında siz gerçekte oldukça zarar ediyorsunuz. Çünkü kutusunda sıfır olan bir telefonu yarı yarıya zarar ederek veriyorsunuz.  Aynı zamanda kayıt dışı kazancın bir parçası oluyorsunuz. Aslında sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz en azından ikinci el fiyatına değil daha iyi fiyatlarla alıcı bulabileceğiniz sosyal platformlar bulunuyor. Sizi cezbeden kısımları ise siz cep telefonunu satmakla uğraşmayın, biz sizin yerinize hallediyoruz” demeleri…

Faturalı Hatta Kredi Başvuruları Günde 50-60’ı Bulabiliyor

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Bu yazıyı kaleme almaya karar verdiğimiz andan itibaren yaptığımız araştırmalar sonucunda  “Vodafone faturalı hatta anında kredi”, “Turkcell faturalı hatta 5.000 TL kredi” ve “Türk Telekom faturalı hatta acil kredi” ilanlarına kanıp da başvuru yapan kişi sayısı günlük 50 – 60 kişiyi bulabildiğini gördük. Gelin şimdi bir de hesap yapalım… Bu yöntemi fırsatçılığa dönüştürenlerin ne kadar kayıt dışı bir kazanç elde ettiklerini görelim. Günde 50-60 başvurunun 30 tanesinin olumlu ve kredi tanımlanabilir hat olduğunu ve ayda 900 olumlu iş yaptıklarını kabul edelim. Ve bu hatlara da ortalama 4.000 TL gibi bir cep telefonu tanımlandığını varsayalım. Burada sizin alacağınız 4.000 TL  olmayacaktır. Ortalama 2500 – 2750 TL gibi bir rakam olacaktır. Ancak onların kazanacağı rakam siz ve sizin gibi acil nakit ‘e ihtiyacı olanların sayesinde 1.350.000 TL ve üzeri rakamlar olacaktır.

Faturalı hattım var Kredi alabilir miyim?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Bu arada büyük  bir risk altında yaşamak zorunda kalmaya ne dersiniz? Kimlik bilgileriniz sayesinde onlarca hat açılabileceği gerçeği bile insanın tüylerini bile diken diken edebiliyor. Bu sistemin çıkış noktasının Bursa merkezli olduğu ve diğer illere de pazarlamacıları ile yayıldığı düşünülüyor. Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Sakarya, Antalya, Manisa, Zonguldak  gibi iller Bu illerin başında ise İstanbul, İzmir, Sakarya, Zonguldak, Manisa ve Antalya geliyor. Lisanslı telefon bayilerinin söylediğine göre fırsatçıların yaptığı bu iş yasal değil. İmzalanan başvuru formu ve kimlik fotokopisi sayesinde adınıza onlarca hat açılabileceğini ifade ediyorlar. Siz siz olun internet üzerinden verilen “Faturalı Hat Kullanıcılarına, 24 Ay vade ile Nakit imkanı” gibi ilanlara inanmayın. 

Turkcell Faturalı Hatta Kredi (Turkcell), Vodafone Faturalı Hatta Kredi (Vodafone) Turk Telekom Faturalı Hatta Kredi gibi dolandırıcılıklardan sakının

Faturalı Hat Dolandırıcılara Dikkat!

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır  Faturalı hattınıza cep telefonu alma işlemleriniz için öncelikle işlemlerinizi mutlaka, operatörlerin yetkili bayilerinden yapın. Kimliğinizi sadece sözleşme imzalayacağınız operatör yetkili bayisinde paylaşın. İşlemleri hangi operatör olursa olsun SSK’lı olarak çalışan gerçek personelleri  kılavuzluğunda , aklınıza takılan soruları sorarak en ince ayrıntısına kadar öğrenmekten çekinmeyin. Tüm detayları öğrendikten sonra hesabınız bu sistemi aydan aya ödeyebileceğinize kanaat getirdikten sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu durumdayken lütfen arkadaş, eş dost kavramlarını da onun var benim de olsun karşılaşmaları yapmadan doğru telefonu almaya çalışın. Sırf başkaları kullanıyor diye hiç beğenmediğiniz bir telefonu tercih etmeyin.

Faturalı hattına kredi almanın şartları nelerdir?

  İnternetten başvuru yapıp bayiye gitmeden bu işlemleri yapıyoruz diyenlere de kapılmayın. Yanıltıcı ve sahte reklamların kurbanı olmayın. Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Çünkü genellikle bu yöntemi uygulayanlar Google, Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medyaların reklam açıklarını iyi bildiklerini unutmayın. Kimse size kayıtsız şartsız kredi kullandırmaz. Ancak merak ve acaba mı? Diyen kişiler bile en az bir kez bu siteleri ziyaret etmektedir. Eğer sadece meraktan aradım diyenlerdenseniz siz de dikkatinizi ikiye katlayın. Çünkü bu tarz oluşumlar aradığınız numarayı kaydederek farklı zaman da farklı yöntemle sizi dolandırmaya çalışabilirler. O yüzden siz de risk altına kendinizi bile bile atmayın.

Gazete Reklamları da Devrede

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır  Son dönemlerde, Telefon hattına Kredi, faturalı hatta kredi veren firmaları gazetelerin küçük ilan sayfalarında da görebilirsiniz. Gazetede ilanlarında yer almak bir satışın veya alışın yasal olduğu anlamına gelmez. Mutlaka araştırılmalıdır. Eskiden gazetelerin küçük ilanlar sayfalarına alınan her ilan araştırılarak ve belgelendirilerek doğruluğundan emin olunurdu. Çünkü yayınlanan ilan ile zarar görebilecek üçüncü kişiler aynı zamanda gazeteye de zararlarını tazmin ettirebilecek davalar açabilmesi söz konusuydu. Ancak şimdilerde yazılı basında ilan olsun da yayınlayayım mantığı ile her gelen ilan yayınlanabiliyor. Telefon hattına kredi, Faturalı hatta kredi alma işlemleri operatörlerin denetimi altındadır. Genellikle kendine ait bir finansman şirketi hayata geçiren operatörler, sözleşmelerini hukuk danışmanları ile hazırlatarak tüm haklarını güvence altına zaten alıyor.  Sadece müşteri memnuniyeti anlamında düşünülen bu sistemin aslında başkalarına böyle bir yol açabileceğini ve bir sektör haline gelebileceğini onların da tahmin ettiğini sanmıyoruz.

Faturalı Hatlara Acil Kredi

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır Cep telefonu almak isteyenlerin faturalı hatta kredi sistemi üzerinden anında nakit kredi alarak cep telefonu alması işlemi çok kolaydır. Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi bu yöntemi kullanarak cep telefonu kredisi almak isteyenler 6 ay ile 12 ay arasında değişen vadelerle cep telefonuna kavuşabiliyor.  Bu tarz ihtiyaçlar için bankalardan kredi beklemek yerine operatörler böyle bir uygulamayı, kampanyayı başlatarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçladılar.  Hatta bazı operatörler kendi finansman şirketlerini oluşturarak bu sistemin iyi işlemesi açısından katkı koydular.

TELEFON HATTI ÜZERİNDEN KREDİ ÇIKAR MI

  Turkcell bu konuda öncü firmalardan biridir. Turkcell finansman şirketi ile son dönemlerde özellikle internet, faturalı hat kullanıcılarına aynı zamanda televizyon satışlarına da başladığını duyurdu.  Çok yakın zamanda bedelleri cep telefonlarından yüksek olan televizyonlar için de Turkcell hattınız üzerinden televizyonlarınıza acil kredi reklamları görürseniz şaşırmayın. O da başka bir boyuta taşıyabilir faturalı hatta acil kredi dolandırıcılık işlemlerini… Siz siz olun kimlik belgenizi bir başkasına bana kredi verecek diye vermeyin… Nelerle karşılaşabileceğinizi bu cin fikirler oldukça bilemezsiniz.

Kefil Konusunda Merak Edilenler

Faturalı hat kullanıp aynı zamanda faturalı hat üzerinden cep telefonu alacakları için operatör tarafından bir kefil istenmez. Bankalarla karşılaştırıldığında böyle bir yöntem tercih edilerek nakit kredi ihtiyacı giderilmesi daha mantıklı olabilir. Ancak her zaman altını çizerek belirttiğimiz gibi bu yöntemi başkalarından medet ummadan sadece şahsen, kendinizin yapmasıdır.  Bankalardan alamadığınız krediyi bir operatörden alacağınız taksitle cep telefonunu satarak kısa sürede elde edebilirsiniz. Bu işlemi hem bankalara göre daha düşük maliyetlidir hem de kolay alınır. Şartlarına da baktığınızda; faturalarınızı düzenli olarak 3 bazı operatörlerde 6 aydan daha fazla süredir kullanıyorsanız  sorun yoktur. Kefilsiz cep telefonuna kredi alanlar telefon faturasına yansıyan taksitlerle krediyi uygun koşullarda geri ödemektedir.

Faturaya Krediden Kimler Faydalanabilir?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Bankadan kredi kullanamayanlar ya kredi notu düşük ya sicili kötü ya da sigortalı bir işte çalışma yanlardır. Cep telefonu almak isteyip de banka kredisi kullanamayanlar telefon hattına kredi faturaya kredi yöntemi ile cep telefonu sahibi oluyor. Bazı faturalı müşterilerin bilmediği faturalı hat üzerine kredi yöntemi ile artık birçok insan beğendiği telefonu satın alıyor. Finansman işleminde bankaları aradan çıkaran bu kredi şekli, operatörlerden alınan bir kredidir.

Hat Üzerine Kredi Sistemi Yasal mı?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Faturaya kredi kullanma işlemi aslında şahsa özel olarak kullanıldığında tamamen yasaldır. Operatörlerle imzalanan sözleşme gereği borç ve alacak ilişkisi kanunlarla korunmaktadır.  Bu sözleşmeler bizzat operatörlerin bayilerinden yapılmaktadır. Kanunlara göre hazırlanan sözleşmeler, alınan cep telefonu bedeli , geri ödeme taksit sayısı, taksit bedelleri belirtilerek imzalanır. Operatörlerin belirledikleri telefon kredileri kişinin ödeme gücü ile orantılıdır. Genellikle sizin istediğiniz telefonlar verilmez, alabileceğiniz şıklar tarafınıza beyan edilir. Siz de ona göre seçim yaparsınız.  Ancak yine de taksitle alabileceğiniz için piyasada kolaylıkla alıcı bulabileceğiniz markaları tercih ederek yararlanabilirsiniz.

Faturasız Hat Sahipleri Cep Telefonuna Kredi Kullanabilir mi?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Operatörlerin sadece düzenli ödeme yapan faturalı hat sahipleri için düşünülen bu kampanyalar, faturasız hat kullanıcılarına böyle bir hak tanımamaktadır. Çünkü birçok faturasız hat sahibi hatlarını düzenli her ay ödeme yaparak konuşmaz, kapanma tarihine kadar sadece karşı taraf ödemeli aramaları ya da çaldır kapat gibi daha uzun kullanma yöntemlerini kullanırlar.

Sözleşme Şartlarına Uymamanın Sonuçları Ne Olur?

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır ihtiyaç kredisi Faturalı hatta kredi ile telefon almak isteyenler, telefon hattına kredi kullanmak tercih edenler operatör veya finans sahibi kurum ve kuruluşlarla bir sözleşme imzalar. Bu durumda eğer taksitlerinizi aksatırsanız sözleşmede yer alan cezai şartlar devreye girer. O yüzden sözleşmeyi iyi okuyun ve imzalayın.

 • İster Turkcell, ister Vodafone isterseniz de Türk Telekom faturalı hattı kullanıcısı olun, kullanılan faturaya kredi imkanı, teminatta kefil de istemeyen bir uygulamadır.
 • Operatörler vasıtasıyla cep telefonu alanlar ile operatör üzerinden finans kuruluşu tarafından bir sözleşme imza altına alınır.
 • Sözleşme şartları hem alıcıyı hem de satıcıyı kapsar ve bağlayıcıdır.
 • Sözleşme şartlarında belirlenen taksit tutarının ödenmemesi durumunda cezai yaptırım uygulanır.
 • Faturasız hatlar maalesef bu kredilerden şimdilik yararlanamasa da ilerleyen dönemler için bazı operatörlerin bu tarz çalışmalar yapabileceği de söylentiler arasındadır.
 • Kredi vadelerini, operatörlerin finans kurumları ve genel bankacılık kanunlarının belirleyicisi BDDK kanunlarına göre değişir.
 • 1 Mart 2019 tarihinden itibaren 12 aya çıkarılan cep telefonu taksit sayısında vadeler 6 ile 12 ay arası değişiklik gösterebilir.

Uzmanlar Kredi Telefon hattına kredi konusunu anlatıyor

Bu ansiklopedik yazımızda telefon hattına kredi, hatta kredi, faturalı hatlara kredi reklamlarıyla hiç değersiz kişi ve bazı web sitelerinin kanınızı emmesine izin vermemeniz için doğru bildiklerimizi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaştık.
Uzmanlar Kredi olarak 27 Eylül 2016 tarihinde yayımladığımız faturalı hatlara nasıl kredi alınır? makalemizde Türkiye’de bu dolandırıcılığı fark eden ve elinden geldiği sürece bu yöntemin dolandırıcılık olduğunu vurgulayan ilk ve tek şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hiç bir zaman bu yöntem sayesinde bir kazanç elde etme yoluna düşmedik ve düşmeyeceğiz. En çok merak edilen hatta kredi, telefon hattına kredi, faturalı hatlara kredi dolandırıcıları kimler sorusuna şöyle yanıt verebiliriz: Google üzerinden faturalı hatlara kredi yada telefon hattına kredi yine aynı şekilde hatta kredi yazdığınızda ilk sıralarda yada ilk sayfa üzerinde çıkan Linklerin altında Reklam yazan kişi veya sözde kredi aracılığı yaptığını düşünen web siteleridir.

Google reklamlarında Telefon hattı reklamlarına dikkatli bakın!

Eğer biz telefon hattına kredi aracılığı yapıyoruz, faturalı hatlara kredi veriyoruz yada hatta kredi aracılığı ediyoruz deyip bu işi yapan kişiler karşınıza çıkar ise dolandırılmaya çok yakınsınız diyebiliriz.

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır Az önce belirttiğimiz 27 Eylül 2016 tarihinde yayımladığımız “faturalı hatlara kredi nasıl alınır?” makalemizin çok okunduğunu ve takdir gördüğünü gören uyanıklar bu makalemizin altında kendi reklamlarını yayımlamamızı isteyecek kadar hatta bu konu da 3 aylık 6 aylık reklam tekliflerinde bulunacak kadar açıkça bu dolandırıcılığı savundular.

Uzmanlar Kredi olarak kurulduğumuz ilk günden beridir faturalı hatlara kredi, telefon hattına kredi reklamlarıyla hiç bir platformda boy göstermemiş ve ticari bir kazanç gütmemişizdir.
Ülkemizde bu yöntemle yapılan kalpazanlığın artık son bulmasını istiyoruz.

Eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayın.

Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.

26 Comments

 • faruk buğra
  Posted 21/06/2019 at 10:15

  Faturalı hattım var acaba iPhone 8 alsam kaça satabilirim?

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 24/06/2019 at 10:30

   Merhaba;
   (: bahsettiğiniz cihazın piyasa değeri ne ise o rakam üzerinden alıcı bulabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 • recep
  Posted 21/06/2019 at 10:17

  faturalı hat sahibiyim bana ne kadar kredi çıkar? vodafone üzerine kayıtlı hattım. faturaya kredi çıkıyor mu?

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 24/06/2019 at 10:29

   Faturalı hat sahibi iseniz operatörünüz hangi kuruluş ise direk birebir kendileriyle görüşüp CİHAZ kampanyalarından nasıl yararlanabileceğinizi
   öğrenebilirsiniz.
   (NAKİT İHTİYAÇ DEĞİL – CİHAZ ALABİLİR MİSİNİZ ?) BU KONUYU KARIŞTIRMAYIN.

  • Fazlı çal
   Posted 09/02/2020 at 10:15

   Şirket hattına kredi çıkarmı

 • kamil
  Posted 23/06/2019 at 06:47

  Merhaba, benim krediye ihtiyacım var. Gidip 3 bankaya başvurdum ve kredi notum bu yüzden düştü. Sigortam ve bir tane kredi kartım bulunuyor. kartları aktif olarak kullanıyorum. Geçmişe dair bir borç sıkıntısı da yaşaamadım. Fakat hiç bir bankadan kredi çıkaramadık. Sadece denizbank ilgilendi o da kefil istedi ve uygun durumdaki kefilleri de kabul etmedi. ihtiyaç kredisi olur bireysel kredi olur bize kredi konusunda ne gibi bir yardımda bulunabilirsiniz?

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 24/06/2019 at 10:23

   Merhaba Kamil Bey;
   Bu sıklıkta başvurular kredi almanızı her geçen zaman daha da güç hale getirecektir.
   Ana sayfadan Başvuru formu gönderin, uzmanlarımız geri dönüşünüzü aynı gün içinde sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

  • Aysenur
   Posted 29/06/2019 at 20:29

   Guzel bilgiler tesekkurler

   • Post Author
    Uzmanlar Kredi
    Posted 01/07/2019 at 12:36

    Merhaba Ayşenur;
    Takip ettiğiniz ve değerlendirmeniz için Teşekkürler.

 • hilal aslı
  Posted 25/06/2019 at 09:22

  Benim faturam 9 aylik cihaz alabilir miyim sizce bir de acil kredi çekmem gerekiyor

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 25/06/2019 at 09:44

   Merhaba Hilal Hanım;
   Bu konuda en iyi desteği gsm operatörünüzden alabilirsiniz.
   Teşekkürler.

 • Kadir
  Posted 27/06/2019 at 15:52

  Faturali hattim var 3 yillik turkcell ayrica esimin de var o da turkcell bu faturali hatlara kredi alabilir miuiz tesekkurler

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 28/06/2019 at 17:13

   Merhaba Kadir Bey;
   Yazımızda anlattığımız üzere Bu konuda Gsm Operatörlerinizden yardım istemeniz gerekmektedir.
   Bu işlemi kendiniz yapabilirsiniz.
   Herhangi bir aracı firmaya yada kişiye ihtiyacınız yoktur.
   Teşekkürler.

 • Umut mert
  Posted 29/06/2019 at 20:31

  Nakit paraya ihtiyacım var ne yapabilirim telefon hattına kredi alamiyosam

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 01/07/2019 at 12:36

   Merhaba Umut;
   Avukatlık durumunuz yoksa ana sayfadan başvuru formu gönderin.
   Uzmanlarımız en kısa sürede geri dönüşünüzü sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

 • mustafa alper
  Posted 16/08/2019 at 11:59

  uzmanlar kredi ortada dönen dolandırıcılığı gözler önüne serdiğiniz için teşekkür ediyorum ben de bunu çevreme anlatamıyorum ve sonunda sizin linkinizi atıyorum eşe dosta. sizin gibi kuruluşlar daha fazla olmalı Allah razı olsun

 • Ahmet Sefa
  Posted 17/09/2019 at 22:37

  Evet çok büyük bir dolandırıcılık bunu ilkeli bir şekilde insanlara anlatmanız takdire şayan herkes ne kopartsam kardir düşüncesiyle hareket etmekte.

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 20/09/2019 at 10:47

   Merhaba Ahmet
   Biz elimizden geldiğince bu durumun aslını açıklamaya çalışıyoruz. Fakat buna rağmen bizi yine arayıp, Faturalı hatta kredi alabilir miyim diye başvuru
   yapan kişiler oluyor.
   Ne yazık ki toplumumuzda ”Okumak” gereksiz bir faaliyet haline gelmiş gibi.
   Neyse ki yine de okuduğunu anlayanlar da halen mevcut.
   Teşekkürler.

 • Fatih erol
  Posted 23/09/2019 at 08:57

  Bir kac sitede gördüm sonra biraz araştırayım gerçek mi bu dedim sizin yazınıza denk geldim telefon hattına kredi olayının detaylı şekilde dolandırıcılık oldugunu hatta kredi diye bir şey olmadığını anlatmışsınız sayenizde öğrendim ne kadar teşekkür etsem azdır Allah razı olsun sizden

  • Post Author
   Uzmanlar Kredi
   Posted 30/09/2019 at 13:45

   Merhaba Fatih Bey;
   Bizi takip edip değerlendirmede bulunduğunuz için Çok Teşekkürler.

 • Nurdan özer
  Posted 29/09/2019 at 12:33

  Merhabalar bankadan kredi alamadım oğlumun üniversite devamı için acil 10.000 TL ihtiyacım var cevap ne zaman gelir ki

  • mataksi
   Posted 02/10/2019 at 08:11

   Merhaba Nurdan hanım, Uzmanlar Kredi’ye kredi başvurusu yaparsanız detaylı şekilde inceleriz.

 • Ramazan
  Posted 16/11/2019 at 10:17

  Yeni faturalı hat aldım kredi alabilir miyim acaba hat Vodafone

  • Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmeti
   Posted 21/11/2019 at 10:22

   Merhabalar hatta kredi diye bir seçenek yok ama eğer kredi başvurusu yaparsanız uzmanlarımız sizinle irtibata geçerler.

 • Osman
  Posted 18/01/2020 at 01:36

  Benim hattım 10 yıldır faturalı Vodafone kıradi ala bilirmiyin

Yorum Yap