fbpx
0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

En Uygun Kredi Nasıl Alınır

En Uygun Kredi Nasıl Alınır

En uygun kredi veren bankalar, son zamanlarda internet üzerinden sıkça araştırılmaktadır. İnsanlar ekonomik durumlarını düzeltmek, borçlarını ödemek ya da daha rahat bir hayat yaşamak için bankaların yolunu tutuyor. Peki, bankalar hangi faiz oranlarında kredi veriyor? Herkese kredi veriyorlar mı? En uygun krediyi hangi banka veriyor? Eğer sizler de bu soruların cevabını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kredi Notları

İlk olarak her bankanın her isteyene kredi vermediğini üzülerek belirtmek istiyoruz. Uygun faiz oranları olan bankalara başvurduğunuzda bile kredi alamıyorsanız sorun büyük ihtimalle kredi notunuzdadır. Kredi notu, itibar notu olarak da bilinmektedir. 1 ila 2000 arasında itibar puanınız bulunmaktadır. Bankalar da bu puanları belirli risk gruplarına göre sıralandırmaktadır. Kredi alma ihtimalinizi etkileyen puanlar bulunmaktadır. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz:

Kredi notunuz 700 ila 1099 arasındaysa orta riskli gruptasınız. Bu kredi kullanma ihtimalinizi düşürmektedir.

Kredi notunuz 1100 ila 1499 arasındaysa az riskli gruptasınız. Bu kredi kullanma ihtimalinizi gelire bağlamaktadır.

Kredi notunuz 1500 ila 1699 arasındaysa iyi gruptasınız. Bu kredi kullanma ihtimalinizi yükseğe çıkarmaktadır.

Kredi notunuz 1700 ila 1900 arasındaysa çok iyi gruptasınız. Bu kredi kullanma ihtimalinizi çok yükseğe çıkarmaktadır.

Eğer sizler kredi notunuzu bilmiyorsanız ve kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız kredi kullanmak isteyenlerin durumlarını inceleyerek onlara kredi kullanabilecekleri bankaları belirtmektedir. Eğer kredi kullanmıyorsanız da bunların nelerden kaynaklandığını sizlere ayrıntılı bir şekilde belirtiyoruz.

Eğer kredi notunuz çok düşükse ne yazık ki bankalardan para alamazsınız. Durumunuz ne kadar acil olursa olsun, ya da bankalar ne kadar uygun faizli kredi verirse versin, bu imkânlardan yararlanamazsınız. Bu sebeple kredi kullanmak için kredi notunuzu yükseltecek çalışmalar yapmalısınız. Uzmanlar Kredi’de çalışan arkadaşlarımız sizleri bu konuda ayrıntılı bir şekilde bilgilendirecektir.

Kredi Notunu Ne Etkiler?

Kredi notunuz etkileyen bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlardan bazılar otomatik ödeme talimatlarıdır. Faturalar sizlerin zorunlu ihtiyaçlarıdır. Bunları otomatik ödemeye bağlarsanız bankanın gözünde +1 puan kazanırsınız. Bunun dışında var olan borçlarınızı düzenli ve eksiksiz ödemeniz kredi notunuzu olumlu etkilemektedir. Ayrıntılı bilgi için Uzmanlar Kredi’ye başvurabilirsiniz!

Uzmanlar Kredi Olarak Borçsuz Günler Dileriz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredileri başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, kredi danışmanlık ve acil kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 20 Ortalama: 4.1]
29 Mart 2019
267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN