You are currently viewing Emlak Katılım Bankası 120 Ay Vade
Emlak Katılım Bankası 120 Ay Vade

Emlak Katılım Bankası 120 Ay Vade

EMLAK KATILIM BANKASI

Emlak Katılım Bankası, Türkiye’de kentsel dönüşüm projelerinde uygulanması için ortaya koymuş olduğu büyük bir proje bulunmaktadır. Müteahhitler ya da evini yenilemek isteyenler için Emlak Katılım büyük bir teklif vermektedir. Bankanın amacı kentsel dönüşüm projelerinde finansmanın eksiksiz olmasına yardımcı olmaktır. Bunun yanı sıra müteahhitlerin şirketlerine de büyük destek sağlayacak olan uygun bir kredi destek paketi de bulunur.

Emlak Katılım Bankası konut güçlendirme ya da kentsel dönüşüm kredileri için bazı kredi imkanları sunmaktadır. Krediler 120 ay vade ile başlayan finansal bir çalışma çerçevesinde oluşturulur. Bu krediler için bazı şartları yer almaktadır.

  • Bankaya güçlendirme için kredi talebinde bulunuluyorsa riskli bir yapı olması gerekmektedir. Bunun yanında mevcut binayı yıkmadan güçlendirmek gerekir.
  • Birebir dönüşüm için Katılım Bankasına kredi başvurusunda bulunuluyorsa yine riskli bir yapının olması gerekir.
  • İlave bir emsal artış olmadan bina yıkılarak yeniden yapılmaktadır. Yerinde dönüşüm gerekli ise yine bir riskli yapı gerekmektedir.
  • Bunun yanında riskli yapı yıkılarak ilave bir emsal artışı ile bina yeniden yapılır. Proje maliyetinin bir kısmını kat malikleri üstlenirken, bir kısmını ise müteahhitler üstlenir.

Borç Kapatma Durumu Ayrıca alansal bir dönüşüm için Katılım Bankasına kredi başvurusunda bulunulacaksa riskli bir yapı üzerinde geçerlidir. Kat malikleri müteahhidin anlaşma türüne göre finansman yapısını belirlemektedir. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emlak Katılım Bankası ile birlikte Güçlendirme ya da konut finansmanında 120 aya varan vade imkanı sunulur. Bunun yanı sıra iş yeri finansmanı için 84 aya varan vade de yer alır. Katılım Bankası tarafından uygun kar payı oranları ile kentsel dönüşüm finansmanı kolaylıkla sağlıyor. Ayrıca Emlak Katılım kat malikleri için bir devlet desteği de bulunuyor.

Uzmanlar Kredi olarak size uygun olan kredileri belirleyebiliriz. Borçsuz günler dileriz.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Bir cevap yazın