Düşük Faizli Ev Kredisi 2018

Düşük Faizli Ev Kredisi 2018

Günümüzde hemen hemen herkesin hayalidir uygun ödeme koşulları ve düşük faizli ev kredisi ile konut sahibi olmak ya da var olan konutunu yenisi ile değiştirmek. 2018 yılında en düşük faizli konut kredisi veren bankalar, Denizbank, Garanti Bankası, Qnb Finansbak, Halkbank, Teb, Ziraat Bankası, AkBank ve Vakıf Bank’tır.

Qnb Finansbak ile Düşük Faizli Konut Kredisi

Qnb Finansbak, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine, satın almayı planladıkları konutun değerinin yüzde sekseni oranında kredi imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda sunmuş olduğu konut kredisi için yüzseksen ay vade seçeneğide sunmaktadır. Konut kredisi çekmek isteyenlere banka, kullanacakları vade seçeneğine göre farklı oranlarda faiz uygulamaktadır. Bu doğrultuda da yirmidört ay vade seçeneği için %0,90, altmış ay vade için %0,93, yüzyirmi ay vade için %0,95 oranlatında faiz uygulamaktadır. Qnb Finansbak, seçmiş olduğunuz vade doğrultusunda uygulayacağı faiz oranın yanı sıra beşyüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile beşyüzyedi Türk Lirası da ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir. Qnb Finansbak’ın konut kredisi başvurusu esnasında isteyeceği evraklar ise, satın alınacak olan konutun tapu fotokopisi, kimlik belgesi, güncrl tarihli adınıza kayıtlı bir fatura ve gelir belgesi ya da maaş bordrosu şeklindedir.

Denizbank İle Düşük Faizli Konut Kredisi

Denizbank, düşük faizli konut kredisi kullanacak olan müşrerilerine yüzseksen aya varan vade imkanının yanında % 0, 91’den başlayan düşük faiz oranı ve sabit taksit ödeme imkanı ile hayal ettikleri konuta kavuşma imkanı sunmaktadır. Denizbank’ın seçeceğiniz vadeye göre uygulayacağı faiz oranı ise yüzbin Türk Lirası üzerinden, yirmidört ay vade seçeneği için % 0,91, altmış ay vade seçeneği için % 1,01, yüzyirmi ay vade için % 1,19 ve yüzseksen ay vade için ise %1,19 faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca Denizbank, seçeceğiniz vade üzerinden uygulanacak faiz oranının yanı sıra beşyüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile yediyüz Türk Lirası ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir.

VakıfBank’ın Düşük Faizli Konut Kredisi

En avantajlı kredi veren bankalardan biri olan Vakıf Bank’tan online olarak Web Sarı Panjur kredisi kullanırsanız, kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz gibi yüzyirmi ay vade avantajından da yararlanabilirsiniz. VakıfBank’ın avantajlı diğer konut kredisi kampanyaları ise, Periyodik Ödemeli Sarı Panjur, Masrafsız Sarı Panjur, Ara Ödemeli Sarı Panjur ve Artan Taksitli Sarı Panjur şeklindedir.

Halkbank Ve Akbank’ın Konut Kredisi Avantajı

Şayet konut kredinizi Halkbank’tan kullanırsanız, kredinizi üç ay sonra ödemeye başlayabilir, yüzyirmi ay vade için %1,16 faiz oranı uygulanırken yirmidört ay ve altı için %0,80 faiz oranı avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer konut kredinizi kira öder gibi ev sahibi olun sloganına sahip Akbank’tan kullanırsanız, yüzyimi ay vade için %1,25 faiz oranı uygulanacağı gibi faizi peşin olarak ödeyip daha az taksit ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası, düşük faizli konut kredisi ürününde % 0,90’dan başlayan faiz imkanı ve ikiyüzkırk aya varan vade seçenekleri ile dilediğiniz eve kavuşma imkanı sunmaktadır. Her bankada olduğu gibi Garanti Bankası da seçeceğiniz vadeye göre faiz oranını belirlemektedir. Garanti Bankası konut krediniz için bütçenize uygun bulduğunuz vadeye göre uygulayacağı faiz oranının yanı sıra beşyüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile yediyüzelli Türk Lirası ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir.

Ziraat Bankası İle Düşük Faizli Konut Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüzyirmi aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra % 0,80 faiz oranlarından başlayan konut kredisi imkanı sunmaktadır. Her bankada olduğu gibi Ziraat Bankası da seçeceğiniz vadeye göre uygulayacağı faiz oranı değişiklik gösterdiğinden yirmidört ay vadeye % 0,80, altmış ay ile yüzyirmi ay vadeye % 0,88 oranında faiz uygulamaktadır.

Not: Verdiğimiz bilgiler bilgilendirme amaçlı olup en güncel faiz oranlarını bankalar üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın