Skip to content Skip to footer

Düşük Faizli Ev Kredisi 2018

Düşük Faizli Ev Kredisi 2018 Günümüzde hemen hemen herkesin hayalidir uygun ödeme koşulları ve düşük faizli ev kredisi ile konut sahibi olmak ya da var olan konutunu yenisi ile değiştirmek. 2018 yılında en düşük faizli konut kredisi veren bankalar, Denizbank, Garanti Bankası, Qnb Finansbank, Halkbank, Teb, Ziraat Bankası, Ak Bank ve Vakıf Bank’tır.

 

Qnb Finansbank ile Düşük Faizli Konut Kredisi

Düşük Faizli Ev Kredisi Qnb Finansbank, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine, satın almayı planladıkları konutun değerinin yüzde sekseni oranında kredi imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda sunmuş olduğu konut kredisi için yüz seksen ay vade seçeneği de sunmaktadır. Konut kredisi çekmek isteyenlere banka, kullanacakları vade seçeneğine göre farklı oranlarda faiz uygulamaktadır. Bu doğrultuda da yirmi dört ay vade seçeneği için %0,90, altmış ay vade için %0,93, yüz yirmi ay vade için %0,95 oranlarında faiz uygulamaktadır. Qnb Finansbank, seçmiş olduğunuz vade doğrultusunda uygulayacağı faiz oranın yanı sıra beş yüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile beş yüz yedi Türk Lirası da ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir. Qnb Finansbank’ın konut kredisi başvurusu esnasında isteyeceği evraklar ise, satın alınacak olan konutun tapu fotokopisi, kimlik belgesi, güncel tarihli adınıza kayıtlı bir fatura ve gelir belgesi ya da maaş bordrosu şeklindedir.

Denizbank İle Düşük Faizli Konut Kredisi

Düşük Faizli Ev Kredisi Denizbank, düşük faizli konut kredisi kullanacak olan müşterilerine yüz seksen aya varan vade imkanının yanında % 0, 91’den başlayan düşük faiz oranı ve sabit taksit ödeme imkanı ile hayal ettikleri konuta kavuşma imkanı sunmaktadır. Denizbank’ın seçeceğiniz vadeye göre uygulayacağı faiz oranı ise yüz bin Türk Lirası üzerinden, yirmi dört ay vade seçeneği için % 0,91, altmış ay vade seçeneği için % 1,01, yüz yirmi ay vade için % 1,19 ve yüz seksen ay vade için ise %1,19 faiz oranı uygulamaktadır. Ayrıca Denizbank, seçeceğiniz vade üzerinden uygulanacak faiz oranının yanı sıra beş yüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile yedi yüz Türk Lirası ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir.

 

Vakıf Bank’ın Düşük Faizli Konut Kredisi

Düşük Faizli Ev Kredisi En avantajlı kredi veren bankalardan biri olan Vakıf Bank’tan online olarak Web Sarı Panjur kredisi kullanırsanız, kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz gibi yüz yirmi ay vade avantajından da yararlanabilirsiniz. Vakıf Bank’ın avantajlı diğer konut kredisi kampanyaları ise, Periyodik Ödemeli Sarı Panjur, Masrafsız Sarı Panjur, Ara Ödemeli Sarı Panjur ve Artan Taksitli Sarı Panjur şeklindedir.

Halkbank Ve Akbank’ın Konut Kredisi Avantajı

Düşük Faizli Ev Kredisi Şayet konut kredinizi Halkbank’tan kullanırsanız, kredinizi üç ay sonra ödemeye başlayabilir, yüz yirmi ay vade için %1,16 faiz oranı uygulanırken yirmi dört ay ve altı için %0,80 faiz oranı avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer konut kredinizi kira öder gibi ev sahibi olun sloganına sahip Akbank’tan kullanırsanız, yüz yirmi ay vade için %1,25 faiz oranı uygulanacağı gibi faizi peşin olarak ödeyip daha az taksit ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Fırsatı

Düşük Faizli Ev Kredisi Garanti Bankası, düşük faizli konut kredisi ürününde % 0,90’dan başlayan faiz imkanı ve iki yüz kırk aya varan vade seçenekleri ile dilediğiniz eve kavuşma imkanı sunmaktadır. Her bankada olduğu gibi Garanti Bankası da seçeceğiniz vadeye göre faiz oranını belirlemektedir. Garanti Bankası konut krediniz için bütçenize uygun bulduğunuz vadeye göre uygulayacağı faiz oranının yanı sıra beş yüz Türk Lirası kredi tahsis ücreti ile yedi yüz elli Türk Lirası ekspertiz ücreti de tahsil etmektedir.

 

Ziraat Bankası İle Düşük Faizli Konut Kredisi

Düşük Faizli Ev Kredisi Ziraat Bankası konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüz yirmi aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra % 0,80 faiz oranlarından başlayan konut kredisi imkanı sunmaktadır. Her bankada olduğu gibi Ziraat Bankası da seçeceğiniz vadeye göre uygulayacağı faiz oranı değişiklik gösterdiğinden yirmi dört ay vadeye % 0,80, altmış ay ile yüz yirmi ay vadeye % 0,88 oranında faiz uygulamaktadır.

Not: Verdiğimiz bilgiler bilgilendirme amaçlı olup en güncel faiz oranlarını bankalar üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

0.0/5