You are currently viewing Düşük Faizli Araba Kredisi 2018

Düşük Faizli Araba Kredisi 2018

Düşük Faizli Araba Kredisi 2018 Çoğumuz bir araç sahibi olabilmek adına araç satın alımı yaparken, aracın tutarını tamamen nakit ödeyemez ve kredi ile kredi ürünleri kullanarak araç sahibi olabilmeye çalışırız. Kredi ile araç sahibi olmaya karar verdiğimizde ise öncelikle kullanmayı düşündüğümüz kredi miktarına göre uygulanan faiz oranları ve dosta masrafları gibi öğeleri araştırarak bütçemiz için en uygun olan krediyi bulmaya çalışırız.

  Araç Alımlarında Referans Alabileceğiniz Güncel Alternatif Kredi ve Kredi Oranları

Düşük Faizli Araba Kredisi Vakıf Bank 0 km taşıt kredisi % 1,45, Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi % 1,30, ICBC Turkey taşıt kredisi % 1,33, Ziraat Bankası taşıt ürün paketi % 1,37, Türkiye İş Bankası 0 km binek taşıt kredisi % 1,37, Alternatif Bank taşıt kredisi % 1,39, Fiba banka taşıt kredisi 0 km % 1,39, Yapı ve Kredi Bankası taşıt kredisi % 1,43, Onb. Finansbank taşıt kredisi % 1,52, İNG Bank yeni taşıt kampanyası % 1,49, HSBC taşıt kredisi % 1,70 şeklindedir.

  Vakıf Bank 0 Km Taşıt Kredisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Düşük Faizli Araba Kredisi Vakıf Bank 0 km taşıt kredisinin özellikler şu şekildedir, nihai fatura değeri yüz bin Tl’ yi aşan araçlarda, tutarın yüz bin Türk Lirası kadar olan kısmının %70’i, yüz bin Türk Lirasının üzerinde kalan kısmı için ise %50’si kısmına kadar kredi kullandırılmaktadır. Geri ödeme seçenekleri ise kırk sekiz aya varan vade ile aylık taksitler, değişken taksitler ya da üç aylık taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz. Bu kredi, sicili olumlu ve düzenli geliri olan kişilere kullandırılmaktadır. Araç rehini teminat olarak alınarak, Vakıf Bank’ın gerekli görmesi halinde gayrimenkul ipoteği, kefalet ya da mevduat, nakit veya döviz tevdiat rehini talep edebilir.

 Onb. Finansbank Standart Taşıt Kredisi

Düşük Faizli Araba Kredisi Onb. Finansbank sıfır araçlar da, nihai fatura değerinin yüz bin Türk Lirasına kadar olan kısmının %70’i, yüz bin Türk Lirasının üzerinde kalan kısmı için de %50 oranında taşıt kredisi kullandırmaktadır. Sıfır ile beş yaş arası olan araçlar da kırk sekiz aya varan vade imkanı sunmaktadır. Ödeme planınızı müşteri temsilciniz ile görüşerek anapara ertelemeli, esnek ve sabit ödeme seçeneklerinden birini seçmek tamamen sizin tercihinize bırakılmıştır. Kredi konusu olarak aracı teminat olarak gösterebileceğiniz gibi bu kredi ürününü hafif ticari ya da binek araçlar için kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz sırasında sizden istenecek olan belgeler ise, satın alınacak olan taşıtın ( 0 km için) proforma faturası, ikametgah belgesi ya da son tarihli cep telefonu faturası, gelir belgesi ve nüfus cüzdanıdır.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Düşük Faizli Araba Kredisi Halkbank’ın araç sahibi olmak isteyenler için sunmuş olduğu bu kredi ürününde 0 km aracınızı hemen alarak ödemelerinizi ise tercihiniz doğrultusunda üç ay sonra başlatabilirsiniz. Yine kullanacağınız bu kredi ürününde yirmi bin Türk Lirasına kadar olan tutar için % 1,30 faiz oranından ve kırk sekiz aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi

Düşük Faizli Araba Kredisi Sıfır kilometre almayı planladığınız araç için kredinizi İş Bankası’ndan kullanacaksanız %1,37 faiz oranı satın alacağınız aracın rehini ile kullanabilirsiniz. İş Bankası kredi şartlarında kefil aramamakla birlikte şubelerin gerekli görmesi halinde kefil talep edebilirler.

  Ziraat Bankası %1,37 Faiz Oranı İle Taşıt Kredisi

Düşük Faizli Araba Kredisi Ziraat Bankası’ndan kullanmayı düşündüğünüz taşıt kredisi için % 1,37 faiz oranı ve kırk sekiz aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın bu kredi ürünü sıfır ile beş yaş arası olan araçlar için kullandırılmaktadır. Araç rehini teminat olarak alınarak, banka tarafından gerekli görülmesi halinde ek teminat istenebilmektedir. Ziraat Bankası kredi boyunca kasko ve hayat sigortası da yapmaktadır. Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu esnasında isteyeceği evraklar ise, başvuru formu, nüfus cüzdanı, çalışma durumunuza bağlı gelir belgesi, serbest meslek mensupları için bağlı bulundukları meslek kuruluşlarından alınacak üyelik belgesi fotokopisi ve tüm bu belgelerin yanı sıra şube tarafından istenebilecek diğer belgeler şeklindedir.

Bir cevap yazın