Skip to content Skip to footer

Devlet Destekli Krediler 6 Ay Ödemesiz

Devlet Destekli Krediler 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL. Kredi Başvurusu Kredi Danışmanlık Alarak Destek Kredisine Kolayca Başvurabilirsiniz. Kredi Başvurusu Yapmak İçin Uzmanlarımızdan Yardım Alın

Devlet Destekli Krediler 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL farklı sektörler olmak üzere birçok alanda vatandaşı desteklemek için farklı kredi paketleri hazırlamaktadır. Bu paketler, zaman zaman geri ödemesiz kredi yani hibe olarak adlandırılan destek paketleriyle öğrenci, çiftçi ya da girişimcileri desteklerken kimi zaman da toplumsal sıkıntıların baş gösterdiği anlarda daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredi başvurusu olanağı sunmakta.

Özellikle 2020 senesinin başından itibaren birçok ülkenin ekonomisini olumsuz etkileyen Korona virüs sebebiyle de devlet destekli krediler sık sık gündeme gelmekte. Devlet destekli krediler yaz aylarında açıklanan detaylar ile birlikte hızlı kredi ya da borç kapatmak için kredi ihtiyacı duyanlara bir umut oldu. Ayrıca destek paketlerinde yalnızca acil kredi değil aynı zamanda karantina sonrasında rahat bir nefes almak isteyenler için de tatil kredisi seçeneği sunuldu. Gelin, detayları birlikte inceleyelim.

6 Ay Ödemesiz 10.000 TL’ye Kadar Devlet Destekli Kredi

Devlet Destekli Krediler 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL açıklanan devlet destekli krediler içerisinde en çok ilgi gören kredi türü 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi oldu. Korona virüs yapılandırması kapsamında vatandaşın temel ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan bu ihtiyaç kredisi, devlete ait 3 ana banka tarafından verilmeye başlandı. Kredi başvurusu esnasında SGK kaydı ya da kefil istenmeksizin tek bir kriter belirlendi; başvuru sabinin aylık gelirinin 5.000 TL altında olması. Bu koşulu sağlayan kişilerin internet üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirebileceği bu avantajlı destek paketinde geri ödeme planı da kredi miktarına bağlı olarak değişmekte.

Ekonomik olarak zor zamanlar yaşayan kişilerin “Kredi çıkmıyor ne yapabilirim?” endişesine yönelik hızlı bir çözüm olan bu destek kredisi, Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıf Bank tarafından verilmekte. Toplamda maksimum 36 ay vadede 0,49 faiz oranı ile birlikte sunulan ihtiyaç kredisinde ilk 6 ay herhangi bir ödeme talep edilmemekte. 6 ayın sonunda ise 10.000 TL kredi başvurusu yapanların aylık 376 TL, 3.000 TL kredi başvurusunda bulunanların ise 113 TL ödeme yapması gerekiyor.

Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Düşük Faiz İmkânı 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL

Devlet destekli krediler arasında ihtiyaç kredisinden ayrı olarak farklı seçenekler de bulunmakta. Özellikle ülke içerisindeki yerli üretime destek olmak amacıyla oluşturulan taşıt kredisi paketinde anlaşmalı şirketler üzerinden satın alınan 0 km araçlarda 0,49 ila 0,69 oranında düşük kredi faizi uygulanmakta. Bu oran 2. El araç piyasasında ise 0,82 olarak karşımıza çıkıyor. Siz de farklı bankaların taşıt kredisine başvurmak yerine bu devlet destekli kredilere başvurabilir, ihtiyacınız olan paraya 6 ay ödemesiz olarak sahip olabilirsiniz.

Sosyal Hayat Ve Bireysel İhtiyaç Kredisi Devlet Destekli Krediler 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL

Korona virüs ile birlikte toplumun her kesimi sağlık problemleri endişesiyle sosyal hayattan bir adım geri çekildi. Başlarda herkes ayak uydurmaya çalışsa da aslında bir süre sonra sosyal ihtiyaçların da sağlık için önemli olduğu uzmanlar tarafından yapılan araştırmalarla gözler önüne serilmekte. Bu araştırmaları göz önünde bulunduran yetkililer ise devlet destekli krediler ile sosyal hayata katkıda bulunurken bireysel ev ihtiyaçlarını da unutmadı. Bu noktada vatandaşlara beyaz eşya, elektronik, spor ekipmanları ve yapı malzemelerine yönelik 3.000 – 30.000 TL arasında 6 ay ödemesiz kredi başvurusu imkânı sunuldu. Ayrıca uygun koşulların sağlandığı takdirde kamu bankalarından maaşını alan vatandaşlara seyahat desteği sunularak tatil kredisi imkânı da tanınmakta.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Son Dakika Devlet Destekli 10.000 TL Kredi Kampanyası Başladı 6 Ay Ödemesiz 10.000 TL

Kredi Danışmanlık Başvurusu

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Yorum Yap

0.0/5