Skip to content Skip to footer

Devlet Destekli Hibe Kredi Nasıl Çıkar

Devlet destekli hibe kredi Nasıl Çıkar  Müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulan devlet destekli hibe kredi sorularına yanıt veriyoruz. Devlet ciddi girişimcilere geri ödemesiz kredi yani hibe kredi desteği sağlıyor. Fakat aklınıza takılan devletten geri ödemesiz kredi alabilir miyim? Hibe almak için şartlar nedir? Kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Eğer ki farklı bir sorunuz var ise konun altına yorum yapabilirsiniz. Gelelim bu soruların cevaplarına.

 

Devlet Destekli Hibe KrediDevlet Destekli Hibe Kredi Nasıl Çıkar

Hibe kredi alabilmeniz için en az ilk okul mezunu ve 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmekte. Henüz işletmeniz yok ve girişimci olarak güzel bir projeniz varsa kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun dışında işletmenizi büyütmek üzere de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kullanımı için gelen bir iş kriteri bulunmamaktadır.

Hibe  başvurusu yapmadan önce projenizi iyi fizibilite edin. Devlet destekli kredi başvurusunun temeli projemizdir. Yapmak istediğiniz iş ne olursa olsun ister tarım üzerine isterseniz teknoloji üzerine olsun. Tüm projeler aynı değerde incelenmektedir. Projenizin maliyeti ve kendini amorti etme süreci birincil öncelik olarak değerlendirilmektedir. Hangi sektör olduğu yada hangi alan olduğu önemli değil, projelerin paraya dönüştürmenin zamanı çoktan geldi! Diyorsanız hibe kredisi almanın da zamanı gelmiştir.

Geri Ödemesiz Kredi Nedir 

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Devlet Destekli Hibe kredi almak ilk bakışta zor gibi görünse de aslında oldukça basit. Pek çok sektör için kredi verilmekte. Devletimizin sunduğu bu destekten mutlaka yararlanın. Sermayenizi oluşturmak için binlerce TL geri ödemesiz kredi kullanabilirsiniz.

Şunu belirtmekte fayda var devlet her hibe kredi başvurusuna olumlu yanıt vermiyor. Yani bunun için özgün bir fikriniz veya projeniz olması gerekli. Projeniz varsa kredi almak için yapmanız gereken bazı prosedürler var. Yani benim projem var bu iş tutar diyerek kredi başvurusu yapmayınız.

Ödemesiz Kredi Nereden Alırım

Devlet Destekli Hibe kredi Öncelikle KOSGEB üzerinden kayıt işlemlerinizi tamamlayınız. Girişimci olarak size gereken KOSGEB sertifikalarını temin edin. KOSGEB kursunu bitirdikten sonra ise iş planınızı doğru yapmanız gerekmektedir. İnternetten edindiğiniz bilgiler ile iş planınızı yaparsanız büyük ihtimal ile kabul görmeyecektir. Hibe desteğinize başvuru yapmadan önce mutlaka uzman kişilerden yardım alın. KOSGEB Danışmanlık hizmeti almanız kuracağınız işin projelendirme kısmı için büyük önem arz etmektedir.

Devlet destekli Hibe Kredi kredi projenizi oluştururken yazımızda bilgileri doğru yaparsanız desteğinize sorunsuz edinebilirsiniz. Tekrar uyarmakta fayda gördüğümüz nokta KOSGEB kurslarından sonra mutlaka danışmanlık hizmeti alarak projelendirme kısmını tamamlayınız. İnternet üzerinden araştırma yaparak iş kurma hayalinizi suya düşürmeyin.

Kredi Danışmanlık Nedir

Hibe kredi Eğer siz de ihtiyaç kredisi,  borç kapatma kredisi gibi krediler için kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ya da en uygun kredi seçenekleri ile ilgili yazılarımızı okumak istiyorsanız linklere tıklayın.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5