Skip to content Skip to footer

Dev Kredi Kampanyası 2021

Üreten Kadınlara Kredi Desteği

Kadın girişimcilerinin sayısı günbegün artmaktadır. 2021 yılı itibariyle yaklaşık 150.000 kadın girişimci bulunmaktadır. Devlet tarafından sağlanan destekler hem de diğer kuruluşların sağladığı avantajlar. Kadın girişimcilerin ekonomide yer edinmesi sağlanmaktadır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde “Üreten Kadınlar Zirvesi. Halkbank Genel Kurul Başkanının yaptığı açıklama. Kadınların her zaman yanında olan Halkbank girişimci kadınlar için dev bir kredi kampanyası başlatmış bulunmaktadır. Ayrıca kadına olan şiddetin her zaman karşısında olduklarını da belirtmişlerdir. Şimdi bu ”Üreten Kadınlara Kredi Desteği” dev kredi kampanyasını inceleyelim.

Üreten Kadınlara Kredi Desteği Nedir?

Halkbank ailesinin 23.500 kişilik kadrosunun %47’si kadınlardan oluşmaktadır. Üreten kadınlara kredi desteği Yönetim kurulu ve çeşitli yönetici pozisyonları da dahil olmak üzere her kademede kadın personelleri görmek mümkündür. Sadece 2020 yalında bile 180.500 kadın esnafa toplam 8 milyar TL uygun maliyetli kredi kullanımı sağlamıştır. Halkbank kadınlara olan desteğini sektörün her alanında gösterdiği gibi bir de yeni dev bir kredi kampanyası başlattı. Peki kimler Halkbank Kadın Girişimci Kredisi’nden yararlanabilir?

Kadın girişimcilere hangi banka kredi veriyor?

1. KOSGEB Eğitimi almış ve 30 yaşını doldurmamış kadın girişimcilere 100.000 TL,

2. En az bir yıllık ustalık belgesi olan ve bu sektörle ilgili son bir yılda işletme kuran kadın girişimcilere 225.000 TL,

Sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunulmuştur.

Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

Yorum Yap

0.0/5