Skip to content Skip to footer

Borçları Kapatmak İçin İhtiyaç Kredisi

Borç Kapatmak İçin Kredi

Borçları Kapatmak yaşam kalitesinin artış göstermesi ve globalleşen dünyanın etkisi ile birlikte Türkiye de yaşayan kişilerin ihtiyaçları büyük bir artış göstermekle birlikte bankaların sunduğu cazip fırsatlar eşliğinde birçok kişi kredi kartına ve krediye yönlenmektedir. Doğru kullanım yapıldığı zaman oldukça faydalı olan ve kişinin ihtiyaçlarına anında yetişen kart ve krediler, bilinçsiz ve rastgele kullanıldığı zaman kişiyi büyük bir borç altına sokmaktadır. Bununla birlikte yaşam standartlarını arttırmak adına yapılan harcamalar, hiç beklenmedik anda çıkan ani masraflar ile birlikte kişiler kaldıramayacakları ve ödeyemeyecekleri borçların altına girebilmektedir.

Borçları Kapatmak İçin Kredi

Bu noktada yapılan çalışmalar ve ihtiyaçlar doğrultusunda kişilere borçlar için kredi imkanı sağlanmaktadır. Eğer farklı kartlara, bankalara ayrı ayrı borcunuz bulunuyor ise bu borçları kapatma adına borç kapatma kredisi sunulmaktadır. Bu borç kapatma kredisi için bir takım koşullar bulunup, koşullar şu şekilde belirlenmiştir;

Borç Kapatmalı Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

 

Borç Kapatmak İçin Kredi Koşulları

  • Borçlarını kişi diğer bankaya yatıracak ise bu ödemeler ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi yahut kredi kartı borcu olmalıdır.
  • Borcun tamamı bankaya transfer edilmek zorundadır. Belirli bir meblağının ödenmesi söz konusu değildir.
  • Diğer bankalara yapılan ödemeler sırasında EFT’den ücret talep edilmemektedir.

Gerekli tüm şartların sağlanması ile birlikte kişi borçlanacağı yeni bankaya bir takım evrakları sunmak durumundadır.

Borç kapatma kredisi için hangi evraklar gerekir?

  • Bankaya nüfus cüzdanı yahut noter tasdikli suret götürülmelidir.
  • gelir belgesi ya da maaş bordrosu takdim edilmelidir.
  • adres kayıt bilgileri güncel olmalı ve bir adet fatura teslim edilmelidir.

Borçları kapatmak Bu aşamadan sonra hangi bankaya ne zaman ne kadar ödemem var sıkıntısı yaşamadan tüm borçları bir bankada toplayarak sadece bir yere belirli tarihlerde ödeme yapabilirsiniz. En uygun kredi yazımızı okuyabilirsiniz.

Borçları Kapatmak İçin İhtiyaç Kredisi

Borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi

Bunun yanı sıra eğer yüklü borçlarınız bulunuyor ise bu noktada ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunarak nakit ihtiyaçlarınızı ve borçlarınızı karşılayabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ile kişilere sunulan ihtiyaç kredisi sayesinde borçlarınızı kapatabilir. Bu noktada bankaya belirlediğiniz ödeme planı dahilinde borçlarınızı düzenli bir biçim de ödeyebilirsiniz.  İhtiyaç kredisi çekmenin en iyi yollarına baktığımızda ilk olarak ne Kadarlık bir borcunuz var bunu planlamalısınız.

İhtiyaç Kredisi Borç Kapatmak

Kimi banka ihtiyaç kredisi tavan sınırını 15.000 TL ile belirlerken kimi banka 50.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunarak kişilere nakit desteği sağlamaktadır. Bu aşamada ne Kadarlık bir tutara ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bankaların ihtiyaç kredisi için faiz oranlarını kontrol etmelisiniz. Bu noktada bankaların kendi kanallarında dahi faiz oranları değişmektedir.

 

Merhaba Sevgili Ziyaretçi. Senin için Borç kapatma kredisi yazısı yazdık. Vakit Kaybetme ve İNCELE!!!

 

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Şöyle ki eğer çağrı merkezi üzerinden kredi kullanıyor iseniz faiz oranı başka, mobil şubeniz üzerinden kredi kullanıyor iseniz faiz oranı başka, şube üzerinden kullanıyor iseniz başkadır. Bu aşamada dikkatli bir biçimde faiz oranları kontrol ettikten sonra bankanızı belirleyebilirsiniz. Genellikle yıl sonunda, bayram ve tatil dönemlerinde cazip faiz oranları ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu dönemlerde ihtiyaç kredisi çekmek karlı bir iş anlamına gelir. En uygun faiz oranını belirledikten sonra aylık taksitlendirmenizi yaparak bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bu aşamada dikkat edilecek bir husus vardır.

Borç Kapatma Kredisi Vade Seçenekleri

Vade oranlarını düşük tuttuğunuz takdirde geri ödeme tutarında azalma olacaktır. En az vade 1 olup en fazla vade 48 ay şeklindedir.  Burada aylık ödeme yapabileceğiniz tutarda bir ödeme planı hazırladıktan sonra ister çağrı merkezinden, ister cepten isterseniz SMS ile isterseniz de şubeden başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için kefil ve ipotek gösterme şansınız da bulunmakta olup bu sayede kredi notunda çıkacak bir pürüzü de ekarte edebilirsiniz.

Uzmanlar Kredi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yorum Yap

0.0/5