Skip to content Skip to footer

Borç Transferi Kredisi

Borç Transferi Kredisi

Bir gecelik nakittin aşağı yukarı ekonomik getirisi yüzde 0,16’dır. Fazla faizli bir bankalarda hesabı olanlar, nadiren yüzde 0,75’ten fazla oranı yönetiyor. Bununla beraber, enflasyon zaten yüzde 1,5’e geriledi. Para biriktirmek bu durumda akıl işi değil.

Hangi banka borç transferi yapıyor diye merak edenlere en kötü senaryoda, tasarruflar yıllık olarak yüzde 1,3 oranında küçülür, böylece hemen harcayabilirsiniz yada borca ​​giriyorsunuz ki bu da iki katına değiyor, çünkü kredi oranları da her zamankinden daha düşüktür. On yıllık sabit faiz oranlı bir ev kredisi, en iyi durumda, yılda sadece yüzde 1,32. Yani her yıl enflasyonun krediyi devalüe ettiği yüzde 1,5’ten daha az. Pek çok insan bunun borç yükünü neredeyse kendi kendine hafiflettiğini düşünüyor ve biriktirmek yerine borca ​​girmeye karar veriyorlar. Ancak bu pahalı bir hata olur sizler için.

Hangi Banka Borç Transferi Yapıyor?

Borç transferi kredisi sayesinde bu pahalı hatadan kurtulabilirsiniz. Bunun için sayfamızda bulunan başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu pahalı hatadan dahi kurtulmak, başvurmak için yeterli ve büyük bir sebeptir öyle değil mi?

Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.

Kredi Danışmanlık Başvurusu

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

Yorum Yap

0.0/5