Borç Kapatmalı Kredi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Borç Kapatmalı Kredi Hakkında Bilmeniz Gerekenler. Uzmanlar Kredi Borç kapatma kredisi ve Kredi Danışmanlık Hizmeti konusu Son dakika 

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Borç Kapatmalı Kredi borç birleştirme ya da borç toplama kredisi olarak da bilinen borç kapatmalı kredi, kişinin sahip olduğu farklı kaynaklardaki borçlarını kredi desteği yardımı ile yapılandırarak daha rahat bir şekilde geri ödemelerine yardım etmeyi amaçlayan bir kredi türüdür. Bu kredi seçeneğinde mevcut borçlar ihtiyaca göre taksitlere bölünerek tek bir borç olarak hesaplanmaktadır.

Tüm Borçları Tek Çatıda Toplama Kredi Danışmanlık

Borç kapatmalı kredi kredi danışmanlık sayesinde ihtiyaç sahipleri tüm kredi borçlarını tek bir borç altında toplayacakları kredi, borç takibi ve ödemeler çok daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda ödeme vadesi 36 aya kadar çıkarılabildiğinden aylık ödemeler de düşer. Farklı borçlara ait gecikmeler yaşandıysa yapılandırma ile birlikte gecikme faizlerinde düşüş sağlanarak icra ya da kredi takip süreci gibi problemler ortadan kaldırılır. Tüm bu avantajların sonucunda da kişiler tekrar yüksek kredi notuna ulaşabilir.

Borç Toplama Kredisi Kredi Başvurusu Kredi Danışmanlık

Borç kapatmalı kredi kredi danışmanlık borç toplama kredisi başvurularını Yapı Kredi Bankası, Halk Bank, Vakıf Bank ve Ziraat Bankası gibi bankaların size en yakın şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi söz konusu bankanın online web sitesi üzerinden de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Başvuru talebiniz, genellikle bir form üzerinden ön değerlendirme isteyen bankalar uygunluğunuzu değerlendirerek birkaç iş günü içerisinde başvuruya uygun olup olmadığınıza dair bir geri dönüş gerçekleştirirler. Borç toplama kredisi başvurusuna uygun bulunmanız durumunda ise;

  • Konut kredisi hariç maksimum 36 ay vadeye sahip bir kredi talebinde bulunmuş olmak,
  • Resmi belgeler ile düzenli bir gelir ibrazında bulunabilmek,
  • Yeni yapılandırmada ödenecek aylık taksit tutarının gelirin %50’sini geçmiyor olması,
  • Güncel olarak herhangi bir yasal ya da idari takibe sahip olmamak,
  • Sahip olunan kredi borçlarını kanıtlayan belgelere sahip olmak gibi şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

En Uygun Kredi Ve En Kolay Kredi Başvurusu

Borç kapatmalı kredi başvurusu onaylandıktan sonra ise söz konusu banka hem sizden temin ettiği hem de sisteminde bulunan belgeler doğrultusunda sahip olduğunuz kredi ve kredi kartına ait borçlarınızın tamamını hesaplar ve aylık gelirinizle orantılı olarak farklı ödeme seçenekleri sunar. Bu vadeli ödeme seçeneklerini ve bankaların borç toplama kredisi yönünde uyguladıkları faizleri araştırarak başvuruda önce size en uygun krediye karar vermeniz çok daha avantajlı olacaktır.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Korona virüs kabusu devam ediyor!

 

Bir cevap yazın