You are currently viewing Borç Kapatma Kredisi Verenler
Borç Kapatma Kredisi Verenler

Borç Kapatma Kredisi Verenler

Borç Kapatma Kredisi Verenler

Borç kapatma kredisi verenler 2021 yılı global anlamda salgınla mücadele edilen şu günlerde, tüm dengeler alt üst olmuş durumda. Korona virüs salgını tüm insanlığın hayatını derinden etkiledi. Her ülkenin hatta her bütçenin ekonomisine de ciddi zararlar verdi. Günümüz şartlarında bozulan bütçe dengelerini düzeltmek için özellikle banka borçlarını kapsayan kredi imkânları mevcut. Kapatma Kredisi Verenler, Borçluların rahat nefes almasını sağlayan bu krediler bankadan bankaya farklı seçeneklerle karşımıza çıkmakta. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2021 yılı seçeneklerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nereden Alırım?

Borç kapatma kredisi verenler kredi ve kredi kartı borçlarının güncel faiz ve vade oranlarıyla yapılandırılarak tek banka tarafından ödenmesidir. Banka tarafından ödenen borçlar kişinin kredi miktarını oluşturur. Bankadan bankaya vade, miktar ve kapatılan borç türleri değişmektedir. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2021 yılı güncel listesi şu şekildedir:

  • Akbank
  • QNB Finansbank
  • ING Bankası
  • İş Bankası
  • Garanti Bank
  • Yapı Kredi
  • Aktif Banka

 

Borç Kapatmalı Kredi Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

 

Borç Transfer Kredisi İçin Kredi Başvurusu

Borç kapatma kredisi verenler, borç transfer kredisi, kredi borçlarını ödemede zorlananlar için hazırlanmış bir kredi türüdür. Borçlunun bankalara olan borçlarının kapatılarak, yapılandırılması temel amacıdır. Ancak bankadan bankaya kapatılan borç türünde farklılık olabilir. Bazı bankalar sadece kredi borçlarını kapatırken bazıları sadece kredi kartı borçlarını kapatmaktadırlar. Bazıları ise her ikisini de transfer etme imkânı sunmaktadır. Bankaların borç kapatma kredisi 2021 yılı detayları şu şekildedir:

Borç Kapatma Kredisi Kaç Ay Vadelidir

Akbank taksitli borç transferi

Kapatma Kredisi Verenler, Akbank taksitli borç transferi kredisi, kredi kartı borçlarını ödemede zorlananlar için hazırlanmış bir kredi türüdür. Akbank kredi kartınıza ve diğer bankaların kredi kartlarına olan 20.000 TL ‘ye kadar olan borçlarınızı tek seferde ödeme imkânı sunar. Kullanılan krediyi 12 aya varan vade seçenekleriyle geri ödemeniz mümkün.

 

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Kapatma Kredisi Verenler, QNB Finansbank borç transferi kredisi ile diğer bankaların ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmanız mümkün. Kredi borcunun tamamını kapatma fırsatı sunan kredi, kredi kartı borcunu kısmi olarak ödemektedir.

ING Bank kredi borç transferi kredisi

Kapatma Kredisi Verenler, ING Bank borç transfer kredisi, diğer tüm bankalara olan kredi borçlarınızı tek seferde ödeme kolaylığı sağlamakta. 36 aya varan vade seçenekleriyle, güncel faiz oranlarıyla aynı zamanda borçlarınızı yapılandırmanızı sağlanmaktadır.

İş Bankası borç transfer kredisi

Kapatma Kredisi Verenler, İş Bankası borç transfer kredisi ile sizin adınıza diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmaktadır.

Garanti borç kapatma kredisi

Kapatma Kredisi Verenler, Garanti Bankası borç kapatma kredisi ile tüm bankalara olan kredi borçlarınızı kapatabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleriyle borçlarınızı tek taksit altında toplayıp, ödeme vadelerini uzatabilirsiniz.

Yapı kredi borç transfer kredisi

Yapı kredi Bankası, kendi bünyesinde ve diğer bankalarda bulunan borçlarınızı kapatacak kredi imkânı sunmaktadır. Borçların toplam bedeli üzerinden, güncel faiz ve vade seçenekleriyle borçlarınızı yapılandırma imkânı sunmaktadır.

Aktif Bank borç transferi kredisi

Aktif Bank sadece emeklilere özel borç transferi kredisi seçeneğine sahiptir. Emeklilerin kredi, kredi kartı ve KMH borçlarını kapatmaktadır. Toplam tutar üzerinden 36 ay vade imkânı ile geri ödeme kolaylığı tanımaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Yapılandırma

Kredi borcu yapılandırma, mevcut borcunuzun yeni faiz oranı üzerinden güncellenmesidir. Aynı zamanda borcunuzun vadesi de uzamaktadır. Daha düşük faiz oranı ile kredinizi yapılandırmak, kredi maliyetlerinizin düşmesini sağlamaktadır. Ayrıca yapılandırma ile kredinizin geri ödeme vadesini uzatarak taksit tutarlarınızı da düşürmeniz mümkündür.

Kredi Yapılandırma Masrafı

Kredi yapılandırma aslında borç kapatma kredisi, borç transfer kredisi ile ayı şeydir. Banka tüm borcunuzu kapatarak, bu tutar üzerinden yeni bir faiz oranı ve vade ile size yeni bir ödeme planı sunmaktadır. Kredi yapılandırma işlemi aynı banka içerisinde gerçekleşiyorsa yapılandırma masrafı karşınıza çıkmaz. Fakat başka bir bankada olan kredi borcunuzu yapılandıracaksınız bazı masraflara katlanmanız gerekir. Bu masraflar; komisyon ücreti, dosya masrafı, ekspertiz bedeli, erken borç ödeme cezası olabilir. Kredi yapılandırırken; eski kredi faiz oranı ile yeni faiz oranı karşılaştırılmalıdır. Toplamda geri ödenecek para miktarı ve ek masraflar değerlendirilmelidir.

Kredi Kartı Yapılandırma

Akbank, QNB Finans Bank, İş Bankası, Aktif Bank gibi bankalar aracılığıyla kredi kartı yapılandırması mümkündür. Kredi seçeneği ile kredi kartı borçlarınızı 36 aya varan vade seçenekleriyle yapılandırabilirsiniz. Kredi kartı yapılandırmasından faydalanmak için kredi kartı borçlarının yasal takibe girmemiş olması gerekir.

Borç Ödeme Süresi

Borç kredisi veren bankaların 2021 yılı kapsamında, yasa gereği kredi vadelerini en fazla 36 ay olmaktadır. Borç ödeme süreleri bankanın oluşturduğu kampanya kapsamında farklılık gösterebilmektedir. Borç kapatma kredisi veren bankaların vade faiz oranları şu şekildedir:

Borç Kapatma Kredisi Verenler

BANKAKREDİ MİKTARIFAİZ ORANIVADEKAPATILAN BORÇLAR
Akbank200 TL – 20.000 TL1,899-12 AYKredi kartı borçları
QNB Finans Bank1000 TL -75000 TL1,45 - 2,203 - 36 AYKredi ve kredi kartı borçları
ING Bank5.000TL – 100.000 TL1,39 – 2,393 AY ERTELEME 33 AYKredi borçları
İş Bankası3.000TL- 1.000.000TL1,503 AY ERTELEME 33 AYKredi borçları
Kredi kartı borçları
Kredili mevduat borçları
Garanti BBVAMAX 25.000 TLVade ve kredi tutarına göre değişken faiz3 – 36 AYKredi borçları
Yapı krediMAX. 50.000 TLVade ve kredi tutarına göre değişken faiz3 – 36 AYKredi borçları
Aktif BankMAX. 50.000 TL2,693 – 36 AYKredi borçları
Kredi kartı borçları
Kredili mevduat borçları

 

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

 

Bir cevap yazın