You are currently viewing Borç Kapatma Kredisi Şubesiz 2021
Borç Kapatma Kredisi Şubesiz

Borç Kapatma Kredisi Şubesiz 2021

Borç Kapatma Kredisi Şubesiz Nasıl Alınır ? Acil Kredi Başvurusu İçin Formu Doldurun

Borç Kapatma Kredisi Şubesiz

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Şubesiz borç Kapatma Kredisi birçok vatandaş maddi sıkıntı ya da acil giderler için başta ihtiyaç kredileri olmak üzere bankaların sunduğu destek paketlerinden yararlanmakta. Yüksek meblağlarda sunulan ev kredisi ve taşıt kredisi kadar acil durumlarda sunulan anında kredi ya da eğitim kredisi fırsatları da ülkemizde oldukça popüler. Fakat plansızca yapılan kredi başvuruları ve üst üste gelen borçlar birçok kişinin finans hayatını risk altına sokabilir. Fakat banka ile ilişkilerin bozulmasına, kredi notunun düşmesine ve yasal takip sürecinin başlamasına sebep olan ödenmeyen borçlar yine aynı yöntemler ile kontrol altına alınabilmektedir.

Aynı ya da farklı bankaya birden fazla kredi borcu bulunan tüketiciler için oluşturulmuş borç kapatma kredisi, tüm ödemelerin tekrar gözden geçirilerek tek bir noktaya toplanmasına olanak tanır. Böylece kişiler borç miktarını aylık gelir düzeyine göre yapılandırabilir, farklı ödeme tarihlerini birleştirerek borç kontrolünü çok daha kolay sağlayabilirler. Üstelik teknolojinin gelişmesi ile birlikte şubesiz borç kapatma kredisi olarak da yapılabilmekte. Bu yazımızda söz konusu kredi türüne ait bilgileri daha detaylı incelerken online kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bankaların listesinde bulabilirsiniz.

Kredi Danışmanlık Yardımı Al

Borç Kapatma Kredisi her bankanın kendine özgü fırsatlar ile sunduğu şubesiz borç kapatma kredisi ve kolay işlemler ile elde edilebilmekte. BDDK, son yıllarda oldukça ilgi gören bu işlem için bankalara 36 aya kadar vade uzatması yapabileceklerini ve ödeme taksitlerinin bu yöntem ile düşürülebileceğini bildirmiştir. Genel olarak üst limiti 100 bin TL olan şubesiz borç kapatma kredisi başvurular için değerlendirebileceğiniz kurumlar ise şu şekilde;

Akbank borç kapatma kredisi; Taksitli borç kapatma kredisi olarak tanımlanan bu Akbank kredisi hem kredi hem de kredi kartı borçlarını kapsamakta. Müşterisi olmayan kişilerin çeşitli borçlarını kendi bankasında toplamalarına imkân sağlayan bankanın şartları şu şekilde;

 • Yapılandırılmak istenen borç tutarı minimum 200 TL maksimum 20 bin TL’dir.
 • Borç transfer kredisi şubesiz başvurular için TC vatandaşı olmak, reşit olmak, iyi bir kredi siciline sahip olmak ve sabit maaş ile çalışmak gerekmektedir.
 • Kredi vadesi maksimum 12 ay ile sınırlandırılmıştır.
 • 9 ila e12 ay arasında yer alan taksit sayısında faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiştir.
 • Vatandaşlar en yakın Akbank şubesine giderek ya da internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.
 • Söz konusu kredi işlemi için ücret talep edilmemektedir.

Kredi Başvurusu Hangi Bankalara Yapılabilir?

ING borç transfer kredisi; 100 bin TL’ye kadar destek sağlayan bu kredi türü, özellikle Korona salgını sebebiyle maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlara yönelik oluşturulmuştur. Şubesiz borç kapatma kredisi işlem gerçekleştirme olanağı sunan ING, mevcut paketi aşağıdaki maddeler doğrultusunda hazırlamıştır;

 • Faiz oranları; vade sayısı ve kredi notuna göre değişmekle birlikte en düşük %1,49 en yüksek ise %2,39’dur.
 • Kredi notu yeterli olan müşteriler 36 aylık vade seçeneğinden yararlanabilirler.
 • Bu ihtiyaç kredisinde 3 ila 36 ay arasında taksitli ödeme fırsatları bulunmaktadır.
 • 5 bin TL ve 100 bin TL arasında yapılan başvurularda 3 ay erteleme kullanıldığı takdirde maksimum vade süresi 33 aya düşmektedir.
 • Kredi başvurusunda bulunmak için 18 yaşını doldurmuş ve düzenli bir gelire sahip olmak yeterlidir.
 • ING şubelerinden başvuru gerçekleştirecek tüketiciler ikametgâh, maaş bordrosu ve kimlik belgesi evrakları ile işlem yapabilirler.
 • ING internet şubesi müşterileri ya da mobil uygulama kullanıcıları şubesiz borç kapatma kredisi başvuru fırsatından yararlanabilirler.

Denizbank transfer kredisi; bu kredi sayesinde müşterilere borç kapatma adı altında ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Maaşlarını bankaya taşıyan emeklilere özel hazırlanan paket ise özel şartlar barındırmaktadır. Söz konusu kredi için belirlenen genel hatlar şunlardır;

 • Maaş müşterilerine özel olarak 100 bin TL’ye kadar kredi desteği verilmektedir.
 • Kredi faiz oranları 12 aylık %1,12, 24 aylık %1,34, 36 aylık ise %1,39’dur.
 • Şubeye giderek başvuru yapmak isteyenler kimlik fotokopisi, geliri gösteren belge ve ikametgâh ile işlemi tamamlayabilirler.
 • Borç kapatma kredisi başvuruları için ise müşteri hizmetleri aranabilir ya da resmi web site ile hızlı bir şekilde kayıt oluşturulabilmektedir. Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Bir cevap yazın