Skip to content Skip to footer

Borç Kapatma Kredisi En Uygun Nasıl Alınır?

Borç Kapatma Kredisi En Uygun Nasıl Alınır?

50.000TL ve üzeri ihtiyaç kredisi 24 Ay vade ile sabittir. Borç kapatma kredisi kişinin daha önce kullandığı tüm kredi ürünlerinin borçlarını tek bir çatı altında toplayıp yapılandırılmasını sağlayan kredi türüdür. Borç transferi ve borç birleştirme olarak da bilinir.  Peki borç kapatma kredisi almanın faydaları nelerdir?

  1. Borçların ödemesi ve takibi kolaylaşır,
  2. Vade uzatılarak aylık taksitler azaltılır,
  3. Artık taksitlerde gecikme yaşanmayacağı için gecikme faizi gibi masraflar çıkmaz,
  4. Kredi takip süreci olmayacağı için icra ve avukat masrafları gibi masraflar olmaz,
  5. Borçlar kapatılacağı ve ödemeler düzenleneceği için kredi notunu yükseltir.

Peki en uygun borç kapatma nasıl yapılır? En uygun borç kapatma yine kişiye göre değişiklik gösterecektir. Size en uygun borç kapatmalı krediyi almak için kredi danışmanlığı almayı düşünebilirsiniz. Kredi danışmanlığı size en uygun borç kapatmalı krediyi bulmak için gidilecek en kısa yoldur. Uzmanlar Kredi başvuru formunu doldurun, borçlarınızı hızlıca kapatmanızı sağlayacak en iyi yöntemi bulalım.

Borç Kapatmalı Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

En Uygun Borç Kapatmalı Kredi Şartları Nelerdir?

Borç kapatma kredisi birçok avantaj sağlamaktadır. Tabii ki bazı şartları vardır. Tüketicilerin aklındaki en büyük soru işaretlerinden biri de budur. Kimler borç kapatmalı kredi alabilirler? Borç kapatmalı kredi alma şartları nelerdir?

  • Herhangi bir yasal takibin olmaması gerekiyor,
  • Gelirin belgelenebilmesi,
  • İpotek alınacaksa yazılı eş rızası,
  • En önemlisi her kredide olduğu gibi aylık taksitlerin, aylık gelirin yarısını geçmemesi gerekiyor.

Borç Kapatma Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hangi bankadan kapatmalı kredi alınmak isteniyorsa önce SMS aracılığıyla ya da internet bankacılığı üzerinden ön başvuru yapılmalıdır. Ön başvuru onaylandıktan sonra gereken belgelerle şubeye gidilerek kesin başvuru yapılmalıdır.

Borç Kapatma Kredisi Gerekli Evraklar

En uygun borç kapatma kredisi borç transferi ön onayı tamamlandıktan sonra bankaya giderken banka tarafından bazı belgeler talep edilir. Borç kapatma kredisi için gerekli evraklar nelerdir?

[tablo kimliği=31 /]

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Borç kapatma kredisi hesaplaması yapılabilmesi için önce banka tercihi yapılmalıdır. Sonrasında var olan borçlar toplandıktan sonra ilgili bankanın faiz oranıyla ve istenilen vadeyle aylık taksitler hesaplanmalıdır. Size en uygun faizi sunacak bankayı seçmek çok zorlu bir iştir. Uzmanlar Kredi’ye başvuru formunu doldurarak, tüm teferruatları bize bırakabilirsiniz. Sizin için en uygun ödeme planlarını sunar, tüm borçlarınızı kapatmanızda en doğru adımları atmanızı sağlarız. Dilerseniz bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Şimdi borç kapatmalı kredi veren bankaları ve bu bankaların faiz oranlarını inceleyelim. Borç transferi kredisi hesaplaması yapabilmek için bilmemiz gereken ilk veriler faiz oranlarıdır. İşte borçları kapatan kredi veren bankaların faiz oranları;

[tablo kimliği=32 /]

Borç Kapatma Kredisi En Uygun Veren Bankalar

50.000TL ve üzeri ihtiyaç kredisi 24 Ay vadeye sahiptir. Şu anda güncel borç kapatmalı kredi veren bankalar bu şekildedir. Borç kapatmalı kredi yerine tabii ki ihtiyaç kredisi de kullanılabilir. Bu durumda bankanın yerinize yapacağı ödemeleri bizzat yapmak gerekir. Hangi bankanın size en uygun olduğunu öğrenmek size en uygun ödeme planlarını çıkarmak için hemen başvuru formumuzu doldurun. Uzmanlar Kredi alabileceğiniz en iyi profesyonel yardımı size sağlayacaktır.

Yorum Yap

0.0/5