fbpx
0284 212 42 01 - 0284 212 74 53

Sosyal Medyada Biz}

ACİL KREDİ
Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.
KREDİ BAŞVURU FORMU

Beyaz Eşya Kredisi

Beyaz Eşya Kredisi

Düğün  yapmak isteyenler için en büyük masraflardan birisi de beyaz eşya masrafları dır. Beyaz eşya masrafları bakımından düğünden önce kredi çekmek isteyenler için  bankalar özellikle bahar ve yaz dönemlerinde beyaz eşya kredisi vermektedir.  Bu kredi sayesinde düğün yapmak daha kolay bir hal alırken düğün için yapılan masraflar da bir hayli hafiflemektedir. Her kredide olduğu gibi beyaz eşya kredisinde de bir takım banka şartları bulunmaktadır. Bu şartlar banka tarafından özel olarak çıkarılan banka kredisine mahsus bir şekilde yansıtılmaktadır.

İhtiyaç kredisi,borç kapatma kredisi gibi en uygun kredi seçenekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Beyaz eşya kredisinde her banka için geçerli olan şart kredi çekmek isteyenlerin sabit bir gelirinin bulunmasıdır.  Beyaz eşya kredisi veren bankalar kredi  kullanacakların ödemeler konusunda sıkıntılı bir durum yaşamamaları için bu konuda hassas davranmaktadır.  Beyaz eşya kredisi faiz oranları ise bankadan bankaya değişiklik gösterdiği gibi kredi kullanan kişilerin kredi notuna göre de değişiklik göstermektedir.  Bu konuda kredi kullanan kişinin kredi notu yüksek ise beyaz eşya kredisi faizleri daha düşük olacaktır. Genel olarak yaz aylarına yakın dönemlerde hazırlanan beyaz eşya kredisi bireysel kredisine daha düşük faizler ile verildiği gibi bazen bireysel kredi faiz oranında da verilmektedir. Beyaz eşya kredisi ödeme seçenekleri ve vadeleri kişisel tercihler yanında banka kamyonlarına göre değişiklik göstermektedir.

Bankalardan beyaz eşya kredisi çekmek isteyenler düzenli gelirlerini belirledikleri takdirde buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi eşyaları rahatlıkla alabilecekleri krediyi çekmektedir. Bankalar beyaz eşya kredisi için 1000 liradan 50 bin liraya kadar limit vermektedir.  Ayrıca bu kredi için bankalarda 48 aya kadar vade seçeneği de bulunmaktadır. Beyaz eşya kredisi bireysel olarak verildiği gibi esnaflar için de farklı kurallar ve  şartlar altında verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredileri başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, kredi danışmanlık ve acil kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıyı puanla!
[Toplam: 16 Ortalama: 5]
05 Haziran 2019
873 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN