You are currently viewing Banka Borç Kapatma
Banka Borç Kapatma

Banka Borç Kapatma

Banka Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi

Banka Borç Kapatma bankalardan kredi alan kişiler kredi borçlarını öderken sıkıntı yaşayabilir. Kimileri de birden fazla bankadan kredi almaktadır ve bu durumda kredilerinin hem geri ödemelerinde hem de takip edilmesinde kolaylık olmaktadır. Bankalara olan birden fazla borcun ödemesinde kolaylık olması için kişilere bankalar tarafından destek sağlanmaktadır. Bunun için borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisi gibi isimler bulunabilir. Borç kapatma kredisine pek çok insan başvuru yapmaktadır fakat bankalar bu başvuruları belirli şartlara göre incelemektedir. borç kapatma kredisi alabilme şartları arasında öncelikle T.C. vatandaşı olmak ve reşit bir birey olmak gerekmektedir.

Kredi Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Banka Borcu Kapatma Kredisi Nedir Banka Borç Kapatma

Banka Borç Kapatma ayrıca bir sicil kaydı olmayan kişilerde borç kapatma kredisi alabilir. Bunların yanı sıra bankalara göre değişiklik gösteren bazı şartlarda bulunmaktadır. kredi ya da kredi kartı borçlarından dolayı bankaların yasal bir takip başlatmış olmaması gerekmektedir. Sabit bir gelire sahip kişiler borç kapatma kredisi için bankaya başvuru yaparken gelirini gösteren bir belge ile başvuru yapması gerekmektedir ve bununla birlikte bankanın ek olarak istediği belgeleri de teslim etmesi gerekir. Ayrıca borç transfer kredisinde gerekli olan diğer belge ise farklı bankalardan güncel olan tüm borçların belgelenmiş hali gerekmektedir.

Banka Borç Kapatma Şartları

Belirtilen tüm şartlar sağlandıktan sonra bankanın da istediği belgelerle birlikte borç kapatma kredisi için başvuru yapılabilir. Bankanın olumlu geri dönüş yapmasıyla birlikte verilen kredinin aylık taksitleri kişinin gelirinin yarısını geçmeyecek şekilde belirlenir ve bir ödeme planı oluşturulur. Uygun faiz oranları ve verilen uzun vadeler ile bankalara olan borçlarınızın tek bir bankada toplayarak kolay hale getirmek mümkündür. Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında diğer kredilere göre daha sınırlıdır. Banka Borç Kapatma her bankanın tanıdığı bir imkan değildir.

Banka Borç Kapatma Faiz Oranları

Fakat buna rağmen pek çok kişi bankalardan borç transfer kredisi almaktadır. Uygun faiz oranları ve uzun süreli vadeler ile borç kapatma kredisi veren bankalar arasında Akbank, Şekerbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, ING Bank, Vakıfbank gibi bankalar yer almaktadır.

Borç kapatma kredisiyle birlikte borçlarınızı tek bir bankada toplamak istiyorsanız Uzmanlar Kredi’den destek alarak size uygun olan bankayı belirleyebilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler

Sosyal Medya Facebook

Bir cevap yazın