Skip to content Skip to footer

Askere Kredi – UZMANLAR KREDİ

Askere Kredi Veren Bankaları Sıralıyoruz. En Uygun Faiz Ve İmkanlarla Askere Kredi Sağlayan Bankaları Yazımızda Bulabilir, Uzmanlar Kredi’ye Alttaki Formdan Ulaşıp Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Askere giden vatandaşlara devlet bir maaş vermektedir ancak bu maaş askerlik ihtiyaçları için yeterli olmamaktadır. Bundan dolayı askerlerimiz bankalardan kredi çekmek zorunda kalabiliyorlar. Bankalar askerlik konusunda askerlik mesleğini yapan, uzman çavuş, subay, astsubay gibi mesleklerde olan kişiler için kredi imkanı sağlamakla birlikte, bedelli askerlik içinde kredi vermektedirler. Askere Kredi

Bedelli Askerlik kredisi almak için her kredi türünde olduğu gibi bunda da belli şartları sağlamak gerekmektedir. Yanı puanı düşük olup, kırmızı kalem yediyseniz asker kredisi almanız pek de mümkün değildir. Bankaların nerdeyse bir çoğu şartları sağladığınız durumda çok uygun teklif ve avantajlarla asker kredisi vermektedir. Bu bankalar, Garanti Bankası, İNG Bank, Yapı Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Denizbank’tır.

1. ASKER KREDİSİ

Türkiye İş Bankası bedelli askerlik için %1,5 faiz oranıyla kredi verirken, ING Bank %1,54, Garanti Bankası %1,84, Denizbank %2,12, Yapı Kredi Bankası %2,18 faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadırlar.

Askerlik mesleğini icra eden kamu çalışanları, düzenli bir gelirleri olduğu için, herhangi bir icra ve yasal takip altında değil iseler kredi çekme imkanları bulunmaktadır.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5