You are currently viewing Asker Kredisi

Asker Kredisi

Asker Kredisi Nedir Nasıl Alınır ? Uzman Çavuşlara Özel Kredi Kampanyaları 2021 Yılında Devam Ediyor. Asker Kredisi Başvurusunda Asker kredisi Veren Bankaları Aşağıda Bulabilirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri çok kutsal bir iş yapmaktadırlar ve yaptıkları iş için çok büyük bir saygıyı hak ediyorlar. Tabii bankalarda bunu göz önünde bulundurarak oldukça uygun faiz oranlarıyla asker kredisi sunmaktadır. Yani askerlerin kullanabileceği pek çok kredi imkanı mevcut. Birincisi faizsiz kredi seçeneği, ikinci seçenek ise düşük faizli kredi seçenekleridir.

FAİZSİZ ASKER KREDİSİ NEDİR?

Faizsiz kredi, İslami Bankalar olarak da bilinen katılım bankaları tarafından faiz yerine uygulanan cüzi bir kar payı seçeneğidir. Yine 36 aya varan vade seçenekleri ve uygun aylık taksit oranları bulunuyor.

KREDİ BAŞVURUSU

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

ASKER KREDİSİ DÜŞÜK FAİZ ORANLARI

Katılım bankalarının faizsiz kredi vermesinin dışında, geriye kalan tüm bankalarda en düşük faiz oranından askerlere kredi vermektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi, asker kredisi verebilmektedirler. Ayrıca zamana zaman yapılan özel kampanyalar da oluyor.

ASKER KREDİSİ VEREN FAİZSİZ BANKALAR

Askere Kredi Veren Bankalar Listesi Asker Kredisi

Kuveyt Türk

Albaraka Türk

Ziraat Katılım Bankası

Vakıf Katılım Bankası

Türkiye Finans bankaları

Türk Silahlı Kuvvetleri personeline faizsiz uygun kar oranlarıyla krediler sunmaktadırlar

Uzman Çavuşlara Özel Kredi

Türk Silahlı Kuvvetlerin her kademesi için çalışan Uzman Çavuşlara bankalar özel kredi imkanları sağlamaktadır. TSK kredisi uygun faiz oranları ve başka avantajlarda sunmaktadır. Askeri personele en uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar, Ziraat Bankası, Albaraka Türk  Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Türkiye Finans Bankasıdır.

Ziraat Bankası Askeri Personellere Nasıl Kredi Verir?

Ziraat Bankası oldukça avantajlı teklifler sunmaktadır. Kredi çekerken istenen dosya masrafını Ziraat Bankası istememektedir. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve geri ödeme fırsatı da sunmaktadır. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu faiz oranları normal vatandaşlara sunduğu faiz oranından %5 daha düşük olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank TSK Kredisi

Vakıfbank da askeri personellere hem konut hem de ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Vakıfbank uzman çavuşlara kredileri 180 aya kadar vadelendirebiliyor, 6 aya kadar da taksit imkanı sunuyor. Ayrıca düşük faiz oranları ve esnek ödeme ile kredinizi çekebiliyorsunuz.

Halkbank TSK Kredi İmkanları

Halkbank ihtiyaç kredisini 60 ay vade ile %98 faiz oranı ile vermektedir. Diğer bankalara göre Halkbank %10 daha düşük faiz oranı sunar.

Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler.

Bir cevap yazın