Skip to content Skip to footer

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri ? Uzmanlar Kredi Acil Kredi Veren Bankalar‘ ı Sizler İçin Sıralıyor!! Acil Kredi Veren Bankalar Kredi Başvurusu İçin Formu Doldurun

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Gündelik giderlerin yanı sıra beklenmedik anda çıkan sağlık, eğitim, tatil ya da buna benzer harcamalar birçok kişiyi maddi alanda sıkıntıya sürükleyebilir. Böyle durumlarda kısa vadeli de olsa hızlı bir nakit akışına ihtiyaç duyan vatandaşların ilk çözüm noktası ise köklü banka kuruluşlarıdır.

Taşıt Kredisi Alma Şartları

Taşıt kredisi, konut kredisi ya da yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvuruları esnasında birçok banka kefil ya da ipotek şartını öne sürebilir. Fakat aynı bankaların daha düşük limit ve kısa vadeler ile sundukları acil kredi fırsatları tüm bu kriterlerden muaf tutulmaktadır. Ev hanımları, kendi mesleğini icra edenler ya da düzenli bir geliri bulunmayan kişiler en kolay prosedürler sayesinde kredi ihtiyaçlarına anında ulaşabilir, bankaya dahi gitmeden nakit paraya sahip olabilirler.

Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri Diyenler ! Acil Kredi Veren Bankalar Hangileri

Hızlı kredi veren bankalar her ne kadar kefil ya da gelir belgesi talep etmese de kredi sicili ve kredi notu gibi faktörleri göz önünde bulundurmaktadırlar. Bu nedenle riskli gruptaki kişilerin yaptığı acil kredi başvuruları, banka tarafından gerçekleştirilen incelemeler sonucunda olumsuz sonuçlanabilir. Bu nedenle eğer düşük bir kredi notuna sahipseniz söz konusu krediye başvurmadan önce bunu yükseltmenizi ve karar kıldığınız bankanın vade ve faiz oranlarını iyi incelemenizi önermekteyiz.

Acil Kredi Hangi Bankadan Alırım

Acil kredi veren bankalar‘ ın düzenlediği kampanyaları ise tüm detayları ile birlikte yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Acil Kredi Veren Bankaların Acil İhtiyaçlara Yönelik Özel Kampanyaları

Türkiye sınırları içerisinde faaliyet gösteren en büyük bankalar ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, borç kapatma kredisi ya da kampanyalı krediler gibi acil kredi paketleri ile de mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken yeni müşterilere de hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bu tür ihtiyaç kredileri kapsamında oluşturulan banka kampanyaları ise şu şekildedir;

Akbank Direkt Kredi Nasıl Alınır

  • Akbank direkt kredi; 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi desteği sunan Akbank kampanyasında en önemli koşul KBB puanının yüksek olmasıdır. Gerekli kriterleri sağlayan kişilerin kredileri olumlu sonuçlanırken, nakit paraya sahip olmak için bankaya gitmeye dahi mecbur değillerdir. Akbank müşterilerinin kolayca faydalanabileceği söz konusu hızlı kredi için resmi web sitesinden güncel vade ve faiz detaylarını öğrenebilir, başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisi Alma Şartları

  • TEB ihtiyaç kredisi; 65 yaş sınırının altında kalan tüm reşit vatandaşların yararlanabileceği bu kredi için bankanın mevcut müşterilerinden biri olmanıza gerek yoktur. Alt limiti 1000 TL, üst limiti ise 50 bin TL olan bu ihtiyaç kredisi 36 aya kadar vade imkânı sağlıyor. Kredinizin onaylanması sonucunda ise para hesabınıza yatacak ve şubeye girmeden ihtiyacınız olan krediye sahip olabileceksiniz.

Çok Acil Kredi Almak İstiyorum!

  • Yapı Kredi anında kredi; diğer kredi türlerinden ayrı olarak bu kredi türünde gelir durumu oldukça önemlidir. Yetkili kişilerin incelemesi sonucunda gelir durumunuz incelenerek kredi ön onayı verilir ve kredi limitiniz belirlenir. Mobil şube ya da Yapı Kredi bireysel internet aracılığı ile yapabileceğiniz kredi başvurusundan sonraki ilk 3 ay ise kredi ertelemesi gerçekleştirmek mümkün. Borç kapatma kredisi gibi farklı kredi borçlarınızı bir araya toplamanıza da imkân tanıyan bu işlemin detaylarını Yapı Kredi resmi web sitesinden edinebilirsiniz.

İNG Bank İhtiyaç Kredisi

  • ING Bank ihtiyaç kredisi; Kredi notu 1850 ve üzeri olan ING müşterilerine özel olarak acil kredi başvurusu onaylanır onaylanmaz paranın hesaba aktarıldığı bu kredi türüne müşteri olmayanlar da başvurabilir. Böyle bir durumda ise yeni tüketiciler yine banka şubesine gitmeden, belgeleri posta yolu ile ulaştırarak nakit meblağa sahip olabilirler.

VAKIFBANK Anında Kredi

  • Vakıfbank anında kredi; Banka ile daha öncesinde işbirliği içerisinde bulunmuş tüm bireysel müşteriler, düzenlenen hızlı kredi kampanyasından yararlanabilirler. Maaşlarını kurum üzerinden alanların maksimum 30 bin, almayanların ise 9 bin TL’ye kadar yararlanabilecekleri bu kredi fırsatı, ipotek beyan edildiği takdirde çok daha yüksek meblağlarda talep edilebilmektedir.Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5