Skip to content Skip to footer

Acil Kredi Nereden Alırım

Acil Kredi Nereden Alırım Uzmanlar Kredi Acil Kredi Nereden Alırım Sorunuzu Cevaplıyor. Acil Kredi Nereden Alırım Diyenler Kredi Başvurusu Yapabilir

Acil krediler, vatandaşların maddi olarak zorlandıkları anda birçok bankanın destek amacıyla oluşturduğu ve taşıt kredisi, borç kapatma kredisi ya da farklı tüketici kredilerine oranla çok daha kolay prosedürler içeren kredi türleridir. Acil kredi nereden alırım genellikle mobil uygulamalar ya da internet bankacılığı gibi online platformlardan kolayca başvurulan bu kredi türlerine SMS yolu ile ulaşmak da mümkündür.

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

Acil Kredi Nasıl Alırım?Acil Kredi Nereden Alırım

Sosyal medya mecralarında ve televizyon reklamlarında sıkça karşılaştığımız acil kredi kampanyaları, başvuru sahiplerinden herhangi bir teminat talep etmezken genellikle 36 ay vadeye kadar sunulmaktadır. Bu kredinin faiz oranları ve üst limitleri ise kurumlara göre farklılıklar gösterebilir. Aylık bir geliri bulunan herkesin başvurabileceği bu hızlı kredilerin olumlu sonuçlanması ise en çok kredi notu ile ilişkilidir. Eğer siz de temiz bir kredi siciline ve risksiz grupta yer alan bir kredi notuna sahipseniz, yalnızca TC kimlik numaranız ile online kredi başvurusunda bulunabilir, kredim çıkmıyor ne yapabilirim gibi endişelerden birkaç adımda kurtulabilirsiniz.

Hangi Bankalar Acil Kredi Veriyor? Acil Kredi Nereden Alırım

Bankalar tarafından genellikle online kredi kategorisinde değerlendirilen bu işlemler, resmi web sitelerinde yer alan 4 haneli SMS numaralarına TC kimlik no gönderilerek ya da mobil uygulama üzerinden giriş yapılarak gerçekleştirilebilmektedir. Acil krediye ön onay aldıktan sonra ise söz konusu banka genellikle sizi şubeye davet ederek gerekli belgeleri imzalamanızı talep eder. Salgın sürecinde ise bu prosedür posta yolu ile tamamlanabilmektedir. Kredi ön onayınızın olumsuz sonuçlanması durumunda ise konuya ait bir bilgilendirme tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Vakıfbank, ING Bank, Finansbank ve İş Bankası gibi ülkemizin en büyük bankaları tarafından sunulan acil kredi olanağı, bazı bankalar tarafından evraksız bir şekilde verilebilmektedir. Örnek vermek gerekirse Aktif Bank tarafından sunulan N Kolay Kredi seçeneğinde evrak ya da kefil beyan etmenize gerek yoktur. Aynı şekilde Türkiye Ekonomi Bankası’nın oluşturduğu CEPTETEB ve ENpara.com kredisinde de kefil ve evrak istenmez. Çünkü bu bankalar zaten e-Devlet platformu üzerinden gerekli belgelere ulaşabilir ve kredi başvurusunu bu doğrultuda hızlıca değerlendirebilmektedir.

Acil Kredi Alamayanlara Borçları Kapatmak İçin İpuçları

Eğer acil kredi başvurusunda bulunduysanız ve kesin kredi veren bankalar da dahil olmak üzere olumlu bir sonuç alamadıysanız, Uzmanlar Kredi olarak size birkaç öneride bulunabiliriz. Borçlarınızı toparlayana kadar geçici bir süre size yardımcı olabilecek adımlar şu şekildedir;

  1. Taksitli nakit avans kullanmayı deneyin; kredi kartı kullanıcılarının sahip olduğu bu avantaj, düşük miktardaki nakit ihtiyacını gidermeye yetebilir. Kısa vadeli olarak ödeme taksitlendirilmesi yapılan bu işlemde gerekli olan en önemli unsur ise kredi notunuzun yeterli olmasıdır. Eğer kartınızda yeterli limit var ve bankanın belirlediği kredi notuna sahipseniz vade süresini uzatmanız da mümkün. Fakat söz konusu iki durumda da en yüksek faizin uygulanacağını unutmamalısınız.
  2. Borç kapatma kredisine başvurun; acil krediler kişilere nakit imkânı sunarken borç transfer kredileri mevcut borçları bir araya toplayarak yapılandırma fırsatlarını oluşturur. Böylece elinize nakit bir para geçmeden de ödemelerinizi düzene sokabilir ve bütçenizi rahatlatabilirsiniz.
  3. Online kredi başvurusu seçeneklerini araştırın; genellikle düşük limitli nakit akışına olanak tanıyan online krediler, evraksız ve kolay prosedürlere sahiptirler. Bu nedenle siz de tüm ihtiyacınızı karşılamasa da ufak meblağlarda ihtiyaç kredisi başvuruları gerçekleştirebilir, bankaların esnek koşullarından yararlanabilirsiniz.
  4. Kredi danışmanlık desteği alın; birçok kişi bu fikri ilk olarak aklına getirmese de aslında acil nakit ihtiyaçları için en mantıklı çözüm uzman bir destek almaktır. Bankalar ile iyi ilişkilere sahip danışmanlar, tüm ince detayları değerlendirerek kredinizin olumsuz sonuçlanmasını engelleyebilir. Eğer siz de faiz oranları, başvuru kriterleri ve zorlu prosedürler ile uğraşmak istemeyenlerdenseniz, Uzmanlar Kredi ile iletişime geçerek acil kredi ihtiyaçlarınıza kolay yoldan ulaşabilirsiniz.Uzmanlar Kredi borçsuz günler diler.

Yorum Yap

0.0/5