Acil Kredi Nedir

Acil Kredi Nedir

Acil Kredi Nedir?

Acil kredi Nedir ihtiyaçlarınız doğrultusunda size önereceğimiz kredi paketidir. Uzmanlar Kredi Danışmanlık bünyesinde ki danışmanlarımız mevcut durumunuza ve talebiniz doğrultusunda ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, kobi kredisi başta olmak üzere 20 farklı bankadan kredi ihtiyacınız için teklif alarak size geri ödemesi en düşük olan faiz fırsatlarını sizin yerinize temin etmektedir. Kredi başvurusu için tek tek banka gezmeden ve mevcut kredi notunuzu düşürmeden size özel kredi paketlerini seçiyoruz.

Önemli Not:
Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar.

Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

KREDİ BAŞVURUSU

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

 

Acil Kredi Nasıl alabilirim? Acil Kredi Nedir

Kredi alabilmek için öncelikle kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmekte. Kredi başvurusu için en önemli nitelik kanuni takibinizin bulunmaması ve aylık düzenli gelirinizi beyan etmenizdir. Kanuni takibi olan müşterilerimize kredi işlemleri yapılamamaktadır.

 

Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmetleri, size en uygun kredi seçeneklerini sunmak için hizmet vermektedir. Firmamız % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış ve müşterinden tam not almış ve almaya devam etmektedir. İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi ya da Konut kredilerinde müşteri menfaatini gözeterek çözüm üretmekte olan firmamız

This Post Has 21 Comments

 1. Mustafa

  Acil kredi lazım.

  1. Uzmanlar Kredi

   Mustafa bey acil kredi için lütfen kredi başvuru formunu doldurunuz.

 2. vedat

  Uzmanlar kredi kafama takılan bir durum var şimdi ben acil nakit ihtiyacım için acil kredi paketinizi aldığımda kredi ödemelerimi kime yapıyorum?

  1. Uzmanlar Kredi

   Vedat bey, kredi danışmanlarımız talep etmiş olduğunuz nakit ihtiyacınıza göre araştırma yaptıktan sonra size en uygun acil kredi seçeneğini hangi banka üzerinden sağlayabiliyor ise o bankaya ödeme yapıyorsunuz.

 3. fehmi

  bir bankadan 3 kredi çektim zamanında ödüyorum kredi çekebilirmiyim

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Fehmi Bey,
   3 adet kredi kullanmanız tekrar kredi çekmeniz için engel değil ancak kullanacağınız acil kredi ihtiyacınız için belgelediğiniz gelirinizin yeterli olması gerekmektedir.

 4. seyhan

  Acil kredi çekmem lazım ama kredi notum düşük nasıl olacak

  1. Uzmanlar Kredi

   Seyhan Bey, acil kredi ürünü kullanabilmeniz için kredi formunu doldurmanız yada sabit numaralarımız üzerinden bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. kafkan

  Kredi çekemiyorum formunuzu doldurdum ama dönüş olmadı yasal takibim var acil para lazım.

  1. Uzmanlar Kredi

   Kafkan bey kanuni takibi olan müşterilerimize yardımcı olamıyoruz.

 6. Nezaket

  Bana kredi çıkmıyor üç tane bankaya gittim formunuzu doldurdum acil cevap bekliyorum.

 7. Zafer

  Merabalar çalışıyorum acil para lazım bana kaportacıyım iyi bir gelirim var 10000 acil para lazım yardımcı olursanız sevinirim

 8. Kuthan

  Bana çok acil para lazım 4 bankaya gittim bana kredi çıkmıyor senetle bile olsa 75.000 TL çok acil lazım. Formunuzu da doldurdum dönen olmadı.

 9. Çınar

  Asgari ücret alıyorum ama sigortam yok bana kredi çıkar mı?

 10. Hamit

  Ben arcelikten u tane esya aldim onlarda kredi olarak gozukuyo kredi cekmek istiyorum bu borclarini kapatmak icin cekebilirmiyim sizden

  1. Uzmanlar Kredi

   Hamit Bey, kredi başvuru formumuzu doldurabilir yada telefonlarımız üzerinden bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 11. Ferhat

  Bana acil kredi lazım. Formu doldurdum ne zaman sonuçlanır.

 12. Azat rassulov

  Men ben yabancı uyrukliyim turkmenistanliyim 4 senedir oturma iznim var ihtiyaç kredisi lazim bundan yararlanabilirmiim

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Azat Bey.
   Başvuru yapın uzmanlarımız geri dönüşünüzü sağlayacaktır.
   Teşekkürler.

 13. Eda

  Merbaha ben üniversite öğrenciyim 4000 tl ihtiyaç kredi almak istiyorum. Daha önce hiç kredi çekmedim ama düzenli ödeyebilirim. Acaba bana kredi verebilirmisiniz?

  1. Uzmanlar Kredi

   Merhaba Eda.
   kredi başvurusu oluşturabilirsin.

Bir cevap yazın