Acil Kredi Nedir?

Acil kredi Nedir ihtiyaçlarınız doğrultusunda size önereceğimiz kredi paketidir. Uzmanlar Kredi Danışmanlık bünyesinde ki danışmanlarımız mevcut durumunuza ve talebiniz doğrultusunda ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, KOBİ kredisi başta olmak üzere 20 farklı bankadan kredi ihtiyacınız için teklif alarak size geri ödemesi en düşük olan faiz fırsatlarını sizin yerinize temin etmektedir. Kredi başvurusu için tek tek banka gezmeden ve mevcut kredi notunuzu düşürmeden size özel kredi paketlerini seçiyoruz.

Önemli Not:
Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar. Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Dest

ek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

Acil Kredi Başvurusu

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

Acil Kredi Nasıl Alabilirim?

Kredi alabilmek için öncelikle kredi başvuru formunu doldurmanız gerekmekte. Kredi başvurusu için en önemli nitelik kanuni takibinizin bulunmaması ve aylık düzenli gelirinizi beyan etmenizdir. Kanuni takibi olan müşterilerimize kredi işlemleri yapılamamaktadır. Uzmanlar Kredi Danışmanlık Hizmetleri, size en uygun kredi seçeneklerini sunmak için hizmet vermektedir. Firmamız % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış ve müşterinden tam not almış ve almaya devam etmektedir. İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi ya da Konut kredilerinde müşteri menfaatini gözeterek çözüm üretmekte olan firmamıza form göndererek ulaşmanız mümkün.