You are currently viewing Acil Kredi Nasıl Alırım?

Acil Kredi Nasıl Alırım?

Acil Kredi Nasıl Alırım?

Hiç beklenilmediği bir zamanda acil nakit’e ihtiyacımız olabilir. Böyle durumlarda tüketici hataya çok açıktır. Yani profesyonelce bir kar-zarar hesabı yapmadan bir krediye başvurmak uzun vadede tüketiciyi büyük zararlara uğratabilir. Acil kredi başvuruları internet bankacılığı üzerinden, bankanın mobil uygulamalarıyla veya telefon bankacılığıyla yapılabilir. Acil kredi almak için kişinin kendisine en uygun bankanın, ihtiyacına en uygun kredisine başvurması gerekmektedir. Genelde anında kredi, şeklinde bankalardan alınabilen krediler ihtiyaç kredileridir. Herkese uygun bir kredi seçeneği bulunur bunu bulmak ise uzmanlık işidir. Acil kredi almak için başvuru formumuzu doldurduğunuz takdirde en küçük ihtimalleri bile değerlendirerek sizin için en doğru hamleyi hesaplayıp ve size sunmak için bekliyor olacağız.

Acil Kredi Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Nakit ihtiyaçlarında krediye başvururken ilk dikkat edilmesi gereken nokta ihtiyaç tutarı kadar krediye başvurulmasıdır. Yani vade seçeneklerine göre geri ödeyebileceğimizden fazla bir kredi tutarı talep etmek zaten baştan olumsuz yanıt alınmasına bir sebeptir. Maaşın yarısı baz alınarak aylık maksimum kredi taksiti hesaplanmalı ve buna uygun vadeyle alınabilecek kredi seçenekleri tercih edilmediler. Bankaların faiz oranlarını kıyaslamak ve en düşük faizli krediye başvurmak yine etkili bir yöntemdir.

KREDİ BAŞVURUSU

Sitemizde yer alan KVKK Aydınlatma Metni
Please wait...

 

Acil Kredi Nasıl Alınır?

Acil Kredi Nasıl Alırım? İnternet bankacılığı ile başvuru yaparken vadeli veya vadesiz bir mevduat hesabınızın da olması gerekmektedir. Bu yüzden maaşın alındığı bankaya yapılan başvurular daha kolay ve daha avantajlı olabilir. Genel olarak acil kredi adında verilen ihtiyaç kredilerinin maksimum vadesi 36 aydır. Faiz oranlarıyla beraber vadeyi, aylık taksit tutarlarını ve toplam geri ödeme tutarını en hızlı ve güvenilir şekilde hesaplamak için sizde Uzmanlar Kredi’yi tercih edebilirsiniz. Bir profesyonelden yardım almak her konuda olduğu gibi burada da yararınıza olacaktır.

Acil Kredi Veren Bankalar

Acil Kredi Nasıl Alırım? Öncelikle eğer borçların fazlalığı dolayısıyla kredi çekilmek isteniyorsa burada ihtiyaca en uygun kredi seçeneği borç kapatma kredisi olacaktır. Çünkü bu durumda zaten borçluluk durumu devam ettiği için yeni bir kredi alma ihtimali düşebilir. Ancak yapılandırarak yeniden hesaplatmak ve aylık taksit tutarlarını azaltmak borcu ödemeye yardımcı olabilir. Eğer ihtiyaç kredisi çekilmek isteniyorsa online kredi başvuru seçenekleri düşünülmelidir. Herkesin bildiği üzere Covid-19 süreci nedeniyle bankacılık işlemlerinin çoğu dijital ortama taşınmıştır.

Şubeye Gitmeden Kredi Almanın Yolları

Acil Kredi Nasıl Alırım? Tabii ki dijital olarak kredi imkanları da bununla beraber gelen avantajlardandır. Bu kredi seçeneği sayesinde tüketici tüm işlemlerini internet bankacılığı üstünden tamamlayıp, kredisini dahi şubeye gitmeden kullanabilmektedir. Bu kredilere masrafsız kredi de denmektedir. Çünkü hem hiçbir belge, evrak, kefil talep etmeksizin hem de çoğu dosya masrafsız olan kredilerdir. Her bankanın dijital kredisi farklı ihtiyaçlara yönelik olabilir. Peki şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileridir bunlara göz atalım;

 • Akbank
 • ING Bankası
 • YapıKredi
 • Türkiye İş Bankası
 • CEPTETEB
 • DUR
 • Aktif Banka
 • Garanti BBVA
 • Finansbank
 • DenizBank
 • Fibabanka
 • QNB Finansbank
 • Halkbank

Buradan da anlaşılacağı üzere her kredi ihtiyacının farklı bir sebebi olabilir, her ihtiyaca uygun kredi seçeneklerini bulmak ise oldukça karmaşıktır. Borç kapatma Kredisi, dijital krediler dışında acil kredi almak isteyen kişi kesinlikle kredi danışmanlığı almalıdır. Kısa sürede en karlı kararı bir bilene danışarak almak en doğrusu olacaktır. Faiz oranları, başvuru kriterleri ve tüm diğer komplike prosedürlerde boğulmamak için hemen şu an Uzmanlar Kredi başvuru formunu doldurun, sizin için en iyisini beraber bulalım.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler.

Bir cevap yazın