Skip to content Skip to footer

Acil Kredi Anında

Acil Kredi Anında

Hızlı kredi başvurusu, kredi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size önereceğimiz kredi paketidir. Uzmanlar Kredi Danışmanlık bünyesinde ki danışmanlarımız mevcut durumunuza ve talebiniz doğrultusunda ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, KOBİ kredisi başta olmak üzere 20 farklı bankadan kredi ihtiyacınız için teklif alarak size geri ödemesi en düşük olan faiz fırsatlarını sizin yerinize temin etmektedir. Acil Kredi Anında Kredi başvurusu için tek tek banka gezmeden ve mevcut kredi notunuzu düşürmeden size özel kredi paketlerini seçiyoruz.

Esnaf Kefalet Kredisi Nasıl Alınır?

Esnaf ve sanatkarların ticari faaliyetlerine devam edebilmeleri için uygun oranlarda düşük faiz ile verilen kredilere denmektedir. Bu krediler devlet politikası dahilinde olduğu için kamu bankası olan Halk Bankası aracılığıyla yapılmaktadır.

Özellikle 2 yıldır sürmekte olan salgından en çok etkilenen meslek grubu esnaflar olmaktadır. Ancak esnaf kefalet kredisi almak için bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlara göre en az 1 yıl boyunca esnaf ve sanatkârlar odasına kayıtlı olarak faaliyetlerini sürdürmüş olmak, birden fazla esnaf ve sanatkâr kredi kefalet ortağı olunmaması ve esnafın ya da sanatkarın iş ya da ikame adresinin kooperatif çalışma bölgesi içerisinde olması zorunludur. Gereken tüm şartları taşıdığınıza dair olan belgeler ile birlikte bu krediden yararlanmak isterseniz hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Uzmanlar Kredi Avukatlık (İcralık) dosyalar haricinde tüm kredi işlemleri için tercih edebileceğiniz bir kuruluştur.

Önemli Not:
Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar. Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

Acil Kredi Başvurusu

[iphorm id = “2” isim = “hızlı kredi”]

Yorum Yap

0.0/5