Skip to content Skip to footer

6 Ay Vadeli Ziraat Tüketici Avans Kredisi!

6 Ay Vadeli Ziraat Tüketici Avans Kredisi! Kredi Başvurusu Yapanlar 6 Ay Vadeli Ziraat Avans Kredisine Sahip Olma Şansı Yakalıyor !! Kredi Danışmanlık Hizmetlerimiz İçin Alttaki Formu Doldurun

[iphorm id = “2” name = “hızlı kredi”]

Ziraat Bankası tarafından sunulan tüketici avans kredisi, en çok ilgi gören kredi kampanyalarının başında gelmektedir. Ziraat banka hesabı bulunan kişilerin paralarına değer katmak ve acil nakit ihtiyaçlarına uygun hızlı kredi imkânı sağlamak amacıyla düzenlenen bu destek paketi, maksimum 6 aylık vade süresi ile verilmektedir.

Ziraat tüketici avans kredisi alan tüketiciler bir yandan ihtiyaçlarına yönelik nakit ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da hesaplarındaki paranın değerlenmesine olanak tanırlar. Söz konusu tüketici kredisini 6 aya bölmek haricinde tek taksit olarak da kullanmak mümkün.

Ziraat Bankası’nın internet şubesi aracılığı ile online kredi başvurusu yapma ( https://www.uzmanlarkredi.com/online-kredi-basvurusu-online/ ) olanağı sunan bur fırsatta herhangi bir mülkiyet ipoteği ya da kefil koşulu da aranmamakta. Cep şubesi, ATM ya da fiziki şubelerden gerçekleştirilebilecek ihtiyaç kredisi işlemleri ön başvuru niteliği taşımakla birlikte yalnızca mevcut Ziraat ATM’leri tarafından uygulanabilir. Eğer siz de vadeli hesabınıza işleyen ekstra faizi bozmak istemiyor fakat bir yandan da hızlı kredi ihtiyacı duyuyorsanız, bu kampanyayı mutlaka araştırmalısınız.

Ön Ödeme Kredisini Kimler Alabilir?

6 Ay Vadeli Ziraat Avans Kredisi 6 Ay Vadeli Ziraat Tüketici Avans Kredisi!

Bir başka adı ön ödeme kredisi olan tüketici avans kredisi, T.C Ziraat Bankası’ndan vadeli veya vadesiz hesaba sahip olan kişilere sunulan bir kredi türüdür. Yatırım hesabı için de değerlendirilebilen bu ihtiyaç kredisindeki en önemli koşul Ziraat Bankası müşterisi olmaktır. Söz konusu banka krediye teminat olarak ise mevduat hesabı, yatırım fonu, devlet tahvili, vadeli ya da vadesiz hesap gösterilmektedir. Üstelik birçok ev kredisi, taşıt kredisi ya da borç kapatma kredisinin ( https://www.uzmanlarkredi.com/borc-kapatma-kredisi-basvurusu/ ) aksine Ziraat tüketici avans kredisi için hayat sigortası yaptırmak gerekmiyor.

Ziraat tüketici avans kredisi başvurusunda gerekli olan belgeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet gibi resmi kimlik belgesi
  • Aylık geliri kanıtlayan maaş bordrosu ya da gelir belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için bağlı bulunan kurumdan üyelik belgesi
  • Eğer gerekli görülürse elektrik, doğalgaz ya da su faturası
  • Belirtmiş olduğumuz tüm belgelerin fotokopileri

Ziraat Tüketici Avans Kredisinin Avantajları Nelerdir? 6 Ay Vadeli Ziraat Avans Kredisi

6 Ay vadeli ziraat avans kredisi tüketici avans kredileri, herhangi bir ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olan oldukça avantajlı destek paketleri arasında yer alır. Birçok bankanın kendi müşterilerine özel sundukları konut kredisi, araç kredisi ya da hızlı kredi avantajları gibi Ziraat Bankası tarafından da müşteri kitlesine has tasarlanan bu paket sürekli olarak çeşitlendirilerek geliştirilmekte.

Belirli bir zaman vadeli hesapta birikim yapan kişiler acil ihtiyaçları sırasında bu paraya dokunarak mevcut faizi bozmak istemezler. Ziraat tüketici avans kredisi ise hesabınızda yer alan parayı çekmeden ihtiyaçlarınızı karşılamamanın bir yolunu sizlere sunar. Böylece söz konusu vadeli hesapta kazanmaya devam ederken sorunlara çözüm bulmuş olursunuz. Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın bu fırsatını her türlü ihtiyacınıza yönelik değerlendirmeniz de mümkün. Özellikle minimum düzeyde hızlı kredi arayan ya da kısa vadeli nakit ihtiyacı duyan kişilerin tıpkı borç kapatma kredisi gibi maddi sıkıntıların banka içerisinde çözüldüğü bu destekten yararlanmak için siz de gerekli belgeleri hazırlayarak başvurunuzu yapabilir, en acil ihtiyaçları en karlı yöntemler ile çözmenin gururunu yaşayabilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler..

Yorum Yap

0.0/5