Skip to content Skip to footer

3 Ay Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır

3 Ay Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır Müjdesi!

KREDİ BAŞVURUSU

[iphorm id=”2″ name=”hızlı kredi”]

Yeni yıla sayılı günler kala, zorda kalan tüketiciler için Türkiye Ekonomi Bankası’ndan müjdeli haber geldi. Tüketicilerin yılbaşı alışverişi, sağlık giderleri, tatil harcamaları ya da gündelik ihtiyaçlarını kolaylıkla ödeyebilmesi için TEB 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunan banka, bu kampanyayı aynı zamanda borçlarını bir araya toplamak isteyen kişiler için de avantajlı hale getirdi. Kendi müşterilerine ek olarak tüm tüketicileri kapsayan bu 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, kişiye özel farklı faiz oranları sunmakta. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredi sicili ve mevcut borçlarına göre farklı vade seçeneklerine sahip söz konusu kampanyaya dair detayları yazımızın devamında bulmanız mümkün.

3 Ay Ertelemeli Kredi Ne Anlama Gelmekte? 3 Ay Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır

Özellikle senenin son aylarında birçok banka tarafından düzenlenen bu kredi türü, kişilerin nakit kredi desteğine sahip olmasıyla birlikte ilk taksit ödemesinin 3 ay sonra gerçekleştiği kredilerdir. Böyle durumlarda vade süresi ötelenmiş olmakla birlikte acil kredi ihtiyacınız karşılanır ama o an için bütçeniz zor durumda kalmaz. Birkaç ay sonra çok daha iyi bir maddi duruma sahip olacağını düşünen kişiler için ertelemeli kredi fırsatları oldukça karlı destek paketleri olabilir.

3 ya da 6 ay erteleme imkânı ile sunulan kredi türlerinde dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunların en başında faiz oranları ve miktarı gelir. Her ne kadar 3 ay hiç ödeme yapılmıyor gibi gözükse de aslında ertelemeli kredilerde ödenmeyen taksitlerin faizleri de bir sonraki tarihe eklenmektedir. Ayrıca bu tarz ihtiyaç kredileri, esnaf kredisi ( https://www.uzmanlarkredi.com/esnafa-super-kredi/ ), ev ya da taşıt kredisi olanaklarına oranla çok daha düşük vade seçenekleri ile müşteri karşısına çıkar. Genellikle 36 ay ya da 48 ay vadeye sahip ertelemeli krediler bazen 60 aylık bir ödeme planıyla da tasarlanabilirler. Aldığınız TEB 3 ay ertelemeli kredinin 36 aylık olduğunu farz edersek, 3 ay erteleme durumunda vade süresi 33 aya düşer fakat taksitler yine 36 aylık olarak uygulanacaktır.

3 Ay Ertelemeli Kredi Detayları (Teb)

Koronavirüs salgının tüm dünya ve ülkemizde sebep olduğu ekonomik kriz sebebiyle birçok vatandaş zor zamanlar geçirmekte. Bunu farkında olan TEB ise, oluşturmuş olduğu kampanyalı kredi paketi sayesinde 3 ay ertelemeli nakit desteği sağlıyor. TEB ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisinden faydalanan ve borçlarını ödemekte zorlanan kişiler ise borç kapatma kredisi sayesinde tüm ödemelerini bir araya toplayarak taksitleri 3 ay erteleyebilmekte. Kredi başvurusu için son tarih 31 Aralık olan bu önemli hizmete SMS yolu ile, TEB çağrı merkezlerini arayarak ya da online platformlarından ulaşmanız mümkün. Bahsedilen TEB 3 ay ertelemeli kredinin genel detayları ise şu şekilde;

  • Mevcut kredi borcunuzun ( https://www.uzmanlarkredi.com/kredi-borcuna-erteleme-mi-geldi/ ) bulunması durumunda faiz oranları tekrar hesaplanır ve borçlar yapılandırılır.
  • Belirlenen taksit günlerinde maksimum 3 ay süre ile erteleme sağlanabilir.
  • Önceki kredilere bağlı sigortalar devam eder.
  • TEB 3 ay ertelemeli kredi hizmeti tamamen ücretsizdir.
  • Faizler %1,35 oranından başlar ve findeks kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.
  • Bu ihtiyaç kredisinde minimum limit 1000 TL maksimum limit ise 50 bin TL’dir.

En Güncel Kredi Faiz Oranları Videolu Anlatım

Yorum Yap

0.0/5