Skip to content Skip to footer

2020 Kanuni Takipliye Kredi

2020 Kanuni Takipliye Kredi Maddi açıdan zorlandığınız dönemde en kolay seçenek kredi çekmek olabilir. Kanuni Takipliye Kredi Ekonomik ya da finansal yönden zorlanılan böyle bir durumda herkesin aklına kredi çekmek gelebilir. Ödeme planınıza uyabilir, borcunuzun tamamen ödenmesi yerine asgari ödeme tutarını yatırabilirsiniz. Fakat bu kredilerin her zaman tamamen ödenemediği gibi bir gerçek de var. Sebebi ne olursa olsun ödenmeyen borçlar hanenize büyük bir eksi getirebilir. KKB puanınız düşer ve avukatlık olabilirsiniz.

Yasal Takip

Bu gibi durumlarda kişiler hakkında yasal takip başlatılması gerçekleşebiliyor. Kredi kayıt bürosu puanları düşen kişilerin bu sebeplerden dolayı kredi çekmeleri de zor bir hale geliyor. Ödenmeyen ya da geç ödenen kredi kartı borçları bu sonuçları doğurabiliyor. Peki KKB puanı düşük olan birisi (sicili bozuk) kredi çekebilir mi? Bu gibi durumlarda ne yapmanız gerekiyor?

Kredi Kartı Borcu

Kanuni Takipliye Kredi Kredi kartı borcunuzu uzun bir süre ödemediğiniz vakit hakkınızda yasal işlemler başlatılacaktır. Avukatlık, icralık olmanız mümkün. Sicilinizi düzeltememeniz durumunda başınıza gelebilecek şeylerden bahsettik. Sicili bozuk bir kişi kredi çekebilir mi? Hakkında yasal takip işlemi başlatılmış kişi kredi çekebilir mi? Yasal takipli bir kişiye hangi bankalar kredi verebilir?
Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.

Önemli : Avukatlık (icralık) Bir Kişi Kredi Kullanamaz.

Sicil Bozukluğundan kasıt, Düzensiz Ödemelerden Oluşan Durumlar Karşısında Kredi Notunuzun Düşük sayılacak Derecede etkilenmiş olması halidir. Kredi Sicili Bozuk (En riskli) olan Kişiler Kredi Kullanamazlar.
Bunun Dışında Danışmanlık Almak İstiyorsanız Alttaki Formu Doldurunuz. Uzman Destek Finans Danışmanlığı Satın Aldığınız Takdirde Değerlendirmeniz Yapılmaktadır.
Uzman Destek Finans Danışmanlığı Findeks’ten kişiye özel talep ettiğimiz rapordur. Bu rapor Tarafımızca kontrol edilip, uygunluk halinde sizi totalde karlı çıkarmayı amaçlamaktadır.

Yorum Yap

0.0/5